İslami Mavi Yolculuk

Ana Sayfa » İslami Mavi Yolculuk

İslami Mavi Yolculuk

İslami Mavi Yolculuk

islami mavi Tur Son dönemde birçok ailenin popüler tatil planı haline gelen tekne gezileri; özellikle de mavi yolculuk mutaassıp aileler için zorluklar yaratabiliyor. Zorunlu olarak teknenin içinde bulunan personelin genellikle erkek olması bazı ailelerin fikirlerini değiştirebiliyor. Demir atılması, halat bağlanması gibi kas gücü gerektiren durumlarda genellikle erkek personel kullanımı İslami bir mavi yolculuk için engel yaratmıyor.

Teknede Yeme içme
Tekne Kiralama Fiyatları

Peki İslami bir mavi yolculuk nasıl sağlanabilir?

Öncelikle firmanızın böyle bir seçeneği olduğuna emin olmalısınız. Son dönemde çoğu firma bu seçeneği sunmaktadır. Erkek personelin sadece gerekli durumlarda tekneye gelmesi ve kalan zamanlarda kadın personel ile işlerin halledilmesi, bu şekilde düşünen ailelerin içini rahatlatmaktadır. Firmanız bu seçeneği size sunuyorsa, şartları öğrenip kararınızı verebilirsiniz.

Gulet Kiralama
Teknede Yaşam
Yunan Adaları

İslami Mavi Yolculuk Yapacaklar Nelere Dikkat Etmeli?

İslami şartlara uygun bir mavi yolculuk yapmak isteyenler öncelikle tercih edeceği firmayı araştırmalıdır. Firmanızın önceden yaptığı İslami mavi yolculuklara ve bu yolculuklara katılan misafirlere bakmanız doğru olacaktır. Hatta mümkünse eski müşterileri ile iletişime geçmeniz size büyük avantaj sağlayacaktır. Firmanızın kaliteli ve bu işi eskiden beri yapıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Birçok firma İslami şartlara uygun diyerek sizlere turu satana kadar vaatler verecektir. Profesyonel bir ekip ile çalışmanız, tatilinizi çok daha güzel bir hale getirecektir.

Satılık Yatlar
Gemi Turları

Özellikle firmanın bu konudan dolayı yüksek bir fiyat farkı yaratması, doğru bir hareket değildir. Ancak ne yazık ki bazı firmaların böyle yaptırımları bulunmaktadır. İsteklerinizden dolayı fahiş fiyatlar ödemeye kesinlikle karşı çıkmanızı öneririz. Eğer firma ile fiyatta anlaştınız, firmanın profesyonel olduğuna ikna edildiyseniz; teknenizde hizmet verecek çalışanları görmek isteyebilirsiniz. En azından bunu sağlayamıyorsanız cinsiyet dağılımını öğrenmeniz doğru olacaktır. Şartlar konusunda da baştan her şeyi sorup öğrenmeniz doğru olacaktır. Erkek personel sayısı, bu personellerin tekneye ne zamanlarda çıkacağı gibi bilgileri firma zaten size aktaracaktır. Eğer kaliteli bir firma ile çalışıyorsanız, gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz.

İslami Mavi Yolculuk
İslami Mavi Yolculuk

ilk Defa Gemi Turuna Katılacaklara Tavsiyeler

Ayrıca kaliteli bir firma bulmanız sadece İslami şartlar için değil, tatilinizin gidişatı için de büyük önem taşımaktadır. En yüksek fiyatlı firmaya gitmeniz size en iyi hizmeti aldırtmayacaktır. Aksine tatilinizi zehir edecek durumlar bile oluşturabilir. Düzgün bir araştırma sonucu kaliteli firmalardan birine karar vermeniz, sizi birçok dertten kurtaracaktır. Teknenizin kalitesini ve bakımlı olmasını gidip birebir kontrol edemeyeceğiniz için kaliteli bir firma ile çalışmak bu konuda içinizi rahatlatacaktır. Ayrıca personelin hizmet kalitesi de aynı şekilde firmadan firmaya değişmektedir. Cebinize en uygun firmayı bulurken her fiyat indirmenizde kaliteden de ödün verdiğinizi unutmamalısınız.

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

İslami Mavi Yolculuk Hizmeti Veren Firmalar Nereden Bulunur?

İslami Mavi Yolculuk
İslami Mavi Yolculuk

İslami Mavi Yolculuk
Dalış Turları

Firmaları araştırırken çevre kontrolü yapmanız da çok önemlidir. Siz her ne kadar İslami şartlara uygun tatil rotası çizseniz de başka firmaların tatil rotaları ile çakışması sonucu rahat edemeyebilirsiniz. Bu yüzden İslami Mavi Yolculuk başlığı altında belirlenen belli başlı rotalar vardır. Genellikle sakin olduğu için tercih edilen Göcek koyları, insanlar tarafından da iyi geri dönüşler almaktadır. Bu tatil hizmeti için en doğru rotalar, gözden uzak ve sakin yerlerdir. Sizlerin de içinin rahat etmesi adına firmanızın size söylediği koyları, sakinliğine göre değerlendirip ona göre bir yerde demir alabilirsiniz.

Ancak çoğu firmanın sağladığı istediğiniz takdirde koy değiştirme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Böyle durumlarda erkek personel sizin bilginiz dahilinde tekneye gelip gerekli değişimleri sağlayacaktır. Demir atma ve diğer ağır işlerden dolayı erkek personel gerekeceği için tekneye erkek personel girip çıkacaktır. Ancak işlemler bittiğinde tekneden ayrılacak ve sizi kıyıda bekleyecektir.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak