Haftalık Yat Turları

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Haftalık Yat Turları

Haftalık Yat Turları

Haftalık Yat Turları Ege ve Akdeniz bölgesinin en harika koylarına cazip fiyatlarla haftalık yat turları yapabilirsiniz. Mavinin eşiz güzelliğini yat turları ile keşfedebilirsiniz. Son dönemlerde tatilciler arasında ilgisini üzerine çeken deniz üstünde tatil çokça tercih edilmektedir. Cazip yat turları fiyatları sayesinde tatilcilerin ilgi odağı haline dönüşmüş durumdadır. Platin Yatçılık, konforlu yatları ile haftalık yat turları düzenliyor.  Düzenlenen haftalık turları için https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Platin Yatçılık haftalık yat turları gezginleri tatil boyunca maviye ve doğanın güzelliklerine doyuruyor. Yat turları seçeneklerinden hangi rotayı gezmek isterseniz bizlerle iletişime geçerek bir haftalık yat turuna katılabilirsiniz.  Ayrıca günü birlik yat turlarından uzun süreli yat turlarına kadar tüm seçenekler sizleri bekliyor.

Haftalık Yat Turları
Haftalık Yat Turları

En Uygun Haftalık Yat Turları Fiyatları

Platin Yatçılık üzerinde her bütçeye uygun yat turlarının uygun olması her geçen gün talebin artmasına neden oluyor. İster yerli ister yabancı turist olsun herkesin ilgisini çeken haftalık yat turları sizi bekliyor. Hem rotaları hem de konforu sayesinde yat turları yeni sezonda da tercih edilmeye devam ediyor.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Yat Turuna Çıkmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Her yapılan tatil planında olduğu gibi yat turları seçiminizi son dakikaya bırakmamalısınız. Sezonun yoğun olduğu dönemde yat turu düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmalısınız.

Platin Yatçılık erken rezervasyon detaylarını https://www.platinyatcilik.com/erken-rezervasyon-mavi-yolculuk/ adresinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yat turlarının yoğun olduğu dönemlerde fiyatlarda yüksek olmaktadır. Bu yüzden erken rezervasyon sayesinde bütçenizi yormayacak yat turlarına katılabilirsiniz.

Eğer yaz sezonunda yat turuna katılmak istiyorsanız mayıs ayı veya haziran ayında rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. Bu sayede uygun fiyatlı yat turlarına katılmış olursunuz.

Yat Turu Seçimi Nasıl Yapılır?

Haftalık yat turları seçiminde kişi sayınızın ve rotanızın belli olması gerekiyor. Kişi sayınıza ve seçeceğiniz yat’a göre seçim yapabilirsiniz. Önemli noktalar arasında yat turundaki gidilecek rotaların önceden bilinmesi gereklidir. Aşağıda sizlere en çok tercih edilen haftalık yat turu rotalarını aktaracağız.

Sizlere yat turu içerisinde en iyi hizmeti veren Platin Yatçılık ile tatilinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz. Konfor ve kalitenin adresi Platin Yatçılık sayesinde keyfinize bakın gerisini biz hallederiz.  Haftalık yat turları seçiminde karar veremiyorsanız bizlerden destek alabilirsiniz.

En İyi Haftalık Yat Turları Rotaları

Mavi yolcuk içerisinde yat turları rotaları alternatifleri oldukça fazladır. Bu alternatifler arasında Marmaris, Fethiye ve Bodrum ön plana çıkıyor. Bu yerlerden çıkışlı yat turları en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Aynı zamanda sakin deniz koylarında denize girmek için oldukça ideal olan bu rotalar tercih edilebilir.

Platin Yatçılık yat turları diğer rotalar arasında; On İki Adalar, Göcek, Fethiye, Ege Adaları, Dalyan Yunan Adaları gibi farklı rotalar en popüler ve güzel rotalar arasında yer almaktadır.

Haftalık Yat Turları
Haftalık Yat Turları

Haftalık Yat Turları Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar?

Haftalık yat turları erken Rezervasyon dönemi her yıl kasım-aralık aylarında başlar.  Yaz sezonunun başına kadar devam ediyor. Haftalık yat turları fırsatlarından en iyi şekilde faydalanmak için önerimiz Kasım ayından Ocak ayına kadar olan dönemi tercih etmenizdir. Çünkü Platin Yatçılık olarak erken rezervasyon indirimlerinin en yüksek indirimi bu dönemde olmaktadır. Bunun yanında yaz sezonu yaklaştıkça bu indirimler azalmaya başlıyor. Böyle olunca yat turunu erken planlayanlar daha fazla indirimden yararlanmış oluyor.

Yukarıdaki indirimler minimum 1 haftalık yat turları için geçerlidir. Daha kısa süreli yat turlarında indirim uygulanmamaktadır. Eğer kısa süreli yat turları için detaylı bilgi için https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/  adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak