Kiralık Yat

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Kiralık Yat

Kiralık Yat

Kiralık Yat
Kiralık Yat

Kiralık Yat Tatil yapmaya karar verdiniz ama biraz farklı olsun istiyorsanız mavi yolculuk organizasyonları sizleri bekliyor. Denizle baş başa olacağız, sürekli gezebileceğiniz ve unutulmaz anlar yaşayacağınız bir tatil için buradayız. Modern dizaynlı teknelerle yolculuk esnasında asla rahatsız olmayacaksınız. Kaliteli ve konforlu bir mavi yolculuk ve kiralık yat seçenekleri için Platin Yatçılık, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Mavi yolculuğa çıkmaya karar vermeden hemen önce tekneler hakkında bilgileri gözden geçirelim. Yolculuğunuzu kaliteli ve konforlu hale getirmek için teknelerin özelliklerini yazımızın geri kalan kısmında görebilirsiniz.

1.      Yelkenliler

Yelkenli yat ve tekneler adından da anlaşılabileceği üzere gövdesindeki yelkenler ile harekete edebilen mekanizmalardır. Yelkenli deniz taşıtları biçimine, yelken sayısına ve yerleşimine göre alt seçeneklere ayrılır.

Katamaran: Çift gövdeli yelkenli sınıfıdır. İki gövdenin ayrı ayrı motoru vardır. Sürtünmesinin küçüklüğü ve büyük motoru ile diğerlerine kıyasla daha çok hız yapabilirler. Hız tutkunu olanların birincil tercihidir.

Gulet: Ege denizinde oldukça popüler olan gulet tekneler kendi içinde de alt sınıflara ayrılır. 4 ile 12 kabini bulunabilen guletler mavi yolculuğun en çok kullanılan yapılarıdır. İçerisine baktığınız zaman banyosundan tuvaletine, yemek için ayrılan bölgeden salonuna kadar birçok alanı mevcuttur. Ahşap yapısından dolayı katamarana oranla yavaş kalır. Sakin bir tatil keyfi sürmek isteyenler için oldukça uygundur.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Geleneksel gulet: Bütçenize en uygun fiyata sahip tekne çeşididir. Aynı modele sahip olan bu guletler içerisinde özel banyo bulundurmamaktadırlar. Kabinlerin içerisinde çift kişilik veya ikiz yatak vardır.

Klasik gulet: Genelde 17 metre ve 30 metre uzunluğunda olurlar. Bu guletlerin uzunluğuna göre kabin sayısında farklılık görülebilir. Kabin çeşitlerini sıralayacak olursak:

  • ● Double
  • ● Twin
  • ● Triple
  • ● Master

Lüks gulet: Tamamen müşteri memnuniyeti düşünülerek üretilmiş gulet tipidir. Türkiye’ye 21.yy başlarında gelmiştir. İki veya üç direğe sahip olabilmekle birlikte iki motor da içerebilirler. Misafirlerine beş yıldızlı tatil imkanı sunan lüks guletler, ferah kabinlere ve benzersiz iç tasarıma sahiptirler.

Tirhandil: Ege ve Akdeniz mavi yolculuk organizasyonlarında sıklıkla tercih edilen gulet tipidir. Genellikle üç köşeli olup oldukça sivri bir burun yapısına sahiptirler.

Aynakıç gulet: Aynakıç gulet tipi, kıç yapısıyla alışkın olduğumuz geleneksel guletlerden farklıdır. Bu tipteki guletlerin kıç tarafı köşeli olup, nispeten daha yüksek şekilde konumlandırılmıştır. Bu yapılarda daha öncede bahsettiğimiz master kabinler vardır.

2.      Motoryat

Mavi yolculukta en sık tercih edilen yat çeşitlerindendir. Uzun sürecek seyahatler için en uygun tercihlerden biri olan motoryatların uzunlukları 8 metre ve 24 metre arasında değişiklik göstermektedir. Ülkemizde de seri üretimi yapılan motoryatlar yüksek güvenlikli yapıları ile tercih konusunda artı puan almaktadır.

Yat ve Tekne Fiyatları Neye Bağlı Olarak Değişir?

Yat ve tekne fiyatları sunulan hizmete, teknenin sahip olduğu özelliklere, tatilin sezonu ve süresine göre değişiklik göstermektedir. Her firma ekim ayında kiralama sezonunu başlatmaktadır. Seçtiğiniz tekneyi istenilen zamanda kiralayabilmek için erken rezervasyon büyük önem taşımaktadır. İndirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bu nedenden ötürü https://www.platinyatcilik.com/erken-rezervasyon-mavi-yolculuk/ web sayfasını takipte kalın. Motoryat, gulet veya katamaran kiralamak istiyorsanız https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ web adresinden kiralama temsilcileri ile görüşerek sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Kiralık Yat
Kiralık Yat

Yat ve Tekne Kiralamak İçin Neler Yapmalıyız?

● İnternet üzerinden https://www.platinyatcilik.com/iptal-ve-iade/ web adresimize ulaşın. Yat kiralama koşullarını dikkatlice inceleyin.

https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ web adresimizden size en uygun yat veya tekneleri listeleyin.

● Şirketin yat kiralama sözleşmesini dikkatlice inceleyin. Merak ettiklerinizi https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ web adresinden veya çevrimiçi cevaplama özelliğinden faydalanarak sorabilirsiniz.

● Web sitesi üzerinden veya işinde profesyonel iletişim personeli ile gönül rahatlığıyla aracınızı kiralayabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak