Erken Rezervasyon

Platin Yatçılık Olarak, Geçmiş yıllarda (Yüzlerce Gulet,Yat,Tekne,Motoryat ve Yelkenlilere yönelik,  Erken Rezervasyon indirimleri yaptık. Hali Hazırda Devam eden Erken Rezervasyon kampanyamız, Türkiye’de Mavi Yolculuk Turları ve Tekne Kiralamak için uygulanan en Karlı yöntemdir.

Erken Rezervasyon indirimlerinde Bulunan Gulet,Yat,Tekne,Motoryat ve Yelkenliler Fethiye,Marmaris,Fethiye,Göcek,Bodrum ve Kaş gibi Mavi Yolculuk Turlarının en popüler olan bölgelerinde bulunuyor.

Mavi Yolculuk Tekne Kiralama Erken Rezervasyon Dönemi Ne Zaman Başlar?

Mavi Yolculuk Tekne Kiralama’da Erken Rezervasyon dönemi her yıl kasım-aralık aylarında başlayıp, yaz sezonunun başına kadar devam ediyor.

Erken Rezervasyon Tekneleri

 

Mavi Yolculuk Tekne Kiralama Erken Rezervasyonda Farklı Dönemlerde Farklı İndirim Oranları Vardır.

Tekne Kiralama Mavi Yolculuk fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için tavsiyemiz Kasım Aralık Aylarında Rezervasyon Yaptırmanızdır.Mavi Yolculuk Tekne Kiralama Erken Rezervasyon indirimleri birinci dönemde en yüksek indirim oranı veriyoruz 

Yaz Sezonuna yaklaştıkça Erken Rezervasyon indirimlerimiz azaltarak uyguluyoruz.

Böylece tatilini en erken planlayan misafirler en fazla indirimden yararlanıyor.

Mavi Yolculuk Tekne Kiralama Erken rezervasyon indirimleri için;  0 252 613 61 71 – 0 546 454 28 58 nolu çağrı merkezimizden yada info@platinyachting.com e-mail adresimizden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamızdan yapabileceğiniz avantajlı Tekne kiralama Listesi için buraya TIKLAYINIZ

*Yukarıdaki şartlar minimum 7 günlük özel tekne kiralamalar için geçerli olup, daha kısa süreli kiralamalarda da indirim uygulanmaz. Kısa süreli kiralamalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

*Yukarıdaki şartlar bayram haftaları yapılan kiralamaları kapsamaz. (Örnek : Ramazan Bayramı / Kurban Bayramı)

ÖNEMLİ NOT; Firmamız tüm yazışmalarında ve rezervasyon işlemlerinde info@platinyachting.com e-mail adresini kullanmaktadır.

erken rezervasyon

 

erken rezervasyon

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak