Bodrum Haftalık Tekne Turu

Bodrum Haftalık Tekne Turu

Bodrum haftalık tekne turu, unutulmaz bir deneyim yaşatacağı misafirlerini bekliyor. Siz de denizin tatil için olmazsa olmaz olduğunu düşünenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Tekne turları, macera severlerin engin denize, masmavi göğe, ışıl ışıl güneşe doyacağı bir tatil seçeneğidir.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Yolculuk kimi zaman bazılarımıza çekilmez gelebilir. Direksiyon başında saatlerce kalmak hepimizi mutlu etmiyor olabilir. Ancak bazı yolculuklar hiç bitmesin dediğimiz cinsten. Tekne üstünde geçen zamanlar da bunun en güzel örneği. Bu seyahatin de bitmesini istemeyeceğiniz bir rüya olacağına emin olun.

Bodrum Haftalık Tekne Turu
Bodrum Haftalık Tekne Turu

Tekne turu için Türkiye’nin en uygun bölgelerinden biri olan Bodrum’dan başlayacak seyahatinizde pek çok farklı noktayı keşfedeceksiniz. Her rotada bambaşka maceralar yaşayacağınız bu deneyim unutulmazlarınızdan olacak. Bu maceranın en güzel tarafı ise rotayı kendi keyfinize göre belirleyecek olmanız. Bu seyahatin kaptanı sizsiniz!

Bodrum Haftalık Tekne Turu İçin Seçenekler

Bodrum’dan başlayacak tekne turunuz için tatilinize uygun seçenekleri belirleyebilirsiniz. Ağırlayacağınız misafir sayısı, özellikle istediğiniz hizmetler, hız gibi farklı seçenekler tekne turunuzun detaylarını belirleyecektir. Turunuz için öncelikle size uygun tekne tipini belirlemeniz doğru olacaktır. Firmamız Platin Yatçılık, tatilinizin mükemmel geçmesi için sizleri memnuniyetle doğru seçeneğe yönlendirecektir. Her türlü sorunuzun cevabı https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ adresinde sizleri beklemektedir. Haftanın her günü 09.00-18.00 arasından adreste belirtilen telefon ile ulaşmanız mümkün. Arzu ederseniz 7 gün 24 saat mail adresinizle de unutulmaz tatilinizin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bodrum Haftalık Tekne Çeşitleri

Bodrum haftalık tekne turu için tercih edebileceğiniz deniz taşıtları seçenekleri şunlardır:

 • Gulet
 • Yat
 • Katamaran
 • Motor Yat
 • Trawler
 • Yelkenli

Tatilinizden önce planınıza uygun deniz taşıtını belirlemek macerayı daha keyifli hale getirecektir. Nostaljik bir Bodrum macerasının gulet turlarıyla daha sinematografik hale geleceğinden şüpheniz olmasın. Manevra kabiliyeti yüksek bir katamaran ise rahat bir seyahatin kapısını aralayacaktır.

Her bir seçeneğin ayrı bir macera olduğunu biliyoruz. Size ve sevdiklerinize uygun tekne turunu belirlemek için iletişime geçmekte vakit kaybetmeyin.

https://www.platinyatcilik.com/mavi-tur/mavi-yolculuk-turu/

Bodrum Haftalık Tekne Turu Fiyatları

Mavi maceranız için belirleyeceğiniz teknenin kapasite durumu, tekne özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Arzu ettiğiniz takdirde büyük bir grubu da teknenizde ağırlamanız mümkündür. Hem de bunun için astronomik rakamlar ödemeniz gerekmeden. Sıradan bir beş yıldızlı otel tatili fiyatına yakın bir biçimde rüya gibi bir tatil yapmanız mümkün. Üstelik sevdikleriniz yanınızda ve güvende olacak biçimde.

Ekstra kalabalıklar, tıkış tıkış havuzlar, otel binalarında tüketilen zaman olmadan bir rüyayı yaşamanız mümkün. Bu unutulmayacak deneyim için ödemeniz gereken bedelin uçuk fiyatlarda olmadığını baştan söyleyelim. Ödemelerle ilgili tüm detaylara https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bodrum Haftalık Tekne Turu Fiyatları Belirleyen Faktörler

Bodrum Haftalık Tekne Turu

Sayfada çıkan arama motoruna, arzu ettiğiniz tekne seçeneklerini girerek tatilinize uygun tekneleri görüntülemeniz mümkün. Arama sonuçlarını istekleriniz doğrultusunda filtrelemeniz size uygun tekne için nokta atışı seçenekleri listelemenizi sağlayacaktır. Bu sonuçlarda tekne turu için fiyat bilgilerine de ulaşacaksınız.

Fiyatlandırma birkaç farklı faktöre göre belirlenmektedir. Bunlardan bazıları:

 • Teknenin büyüklüğü
 • Teknenin cinsi
 • Mürettebat
 • Sezon
 • Ekipman gibi faktörlerdir.

Bununla birlikte yakıt, yat bağlama ve vergi, yat sigortası gibi pek çok farklı kalem kiralama işleminizle birlikte hizmetinize sunulmaktadır.

İster çocuklarınızla bir aile tatili planlayın, ister dost ve arkadaşlarınızla eğlence dolu bir yolculuk… Tercihiniz ne olursa olsun mutlaka size uygun bir tekne turu seçeneği olduğunu bilmelisiniz.

Yeşil maviyle, güneşin yumuşacık kumlarla ve özgür ruhunuzun engin denizle buluşmasına hazır olun. Bodrum haftalık tekne turu ile hem yaza hem de özgürlüğe doyacaksınız.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak