Marmaris Datça Marmaris


Marmaris Mavi Yolculuk

Marmaris Datça Marmaris Örnek Tur Progrqamı

Gulet Tatili Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)

Süreç: 7 Gece – 8 Gün

Biniş Günleri: Cumartesi

Tekneye Biniş: MarmarisLimanı

Biniş Saati: 15:30’dan itibaren

Tekneden İniş: Marmaris Limanı

İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30

MARMARİS -DATÇA -MARMARİS  
 7 gece / 8 gün Tam Pansiyon
 1.Gün: Marmaris
Herkes tekneye vardıktan sonra akşam yemeği teknede servis edilir. İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar. Birinci gece Marmaris yat limanında  geceleme  yapılır.
 
2.Gün: Arap Adası –Bozukkale
Kahvaltıdan ve bilgilendirmeden sonra tekne limandan ayrılır ve Arap adasına varılır öğlen yemeği burada verilir. Yüzme molasında sonra Bozukkaleye hareket edilir. Bozukkale tarihte LOryma olarak geçer, akşam yemeği ve geceleme burada yapılır.
 
3.Gün: Datça
Kahvaltıdan sonra Datçaya hareket. Datça ülkemizin şirin ve küçük ilçelerinden biridir. Burada isteyen yolcularımız yarım günlük Knidos antik şehrine extra ücretli olan turumuza katılabilirler. Geceleme Datça limanında yada yakın bir koyda konaklama.
 
4.Gün: Aktur –Bencik
Kahvaltıdan sonra her şey tamamlandıktan sonra Aktura doğru hareket edilir. Hisarönü körfezinin kuzeyinde yeralır. Daha sonra Bencik Koyuna hareket edilir. Geceleme ve akşam yemeği bu koyda.
 
5.Gün: Selimiye veya Orhaniye
Bu gün hisarönü körfezinin derinliklerinde bulunan Selimiye veya Orhaniye koyuna ziyaret burada isteyen yolcularımız extra jeep safari turuna katılabilirler.
 
6.Gün: Dirsek Bükü – Bozburun
Kahvaltıdan sonra Dirsekbüküne hareket. Daha sonraki durağımız Bozburun koyu Bozburun ülkemizde ahşap tekne  yapıldığı birkaç yerden biridir. Geceleme Bozburun yada yakın bir koyda
 
7.Gün: Kadırga – Marmaris
Kahvaltıdan sonra Kadırgaya veya uygunluğa göre Kumlubüke geçiş , öğlen yemeğinden sonra Cennet adası ve Marmarise giriş geceleme Marmaris limanında.
 
8.Gün:
Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış.

Kiralık Yat ve Tekneler için TIKLAYIN

Popüler Destinasyonlar

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak