Teknede Yeme İçme

Ana Sayfa » Teknede Yeme İçme

Teknede Yeme İçme

Teknede Yeme İçme
Teknede Yeme İçme

Mavi denizlere açılarak birbirinden farklı bölgelere seyahat ederek tatil yapma imkanı sunan tekne turları günümüzde birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bir süreliğine stresten uzaklaşmak ve ayların yorgunluğunu üzerinizden atarak, ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için tekne turları vazgeçilmez bir yöntemdir.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Denizin muhteşem kokusunu almak ve bol oksijenli havada kaliteli zaman geçirmek herkesin arzusudur. Bu nedenle birçok kişi tatilin mavi denizde tatil yaparak geçiriyor. En çok yaz aylarında gulet kiralama işlemleri artmaktadır.

Tekneleri bazı kişiler doğum günü ve nişan tarzında organizasyonlar için de kiralamaktadır. Yaz aylarında çok fazla kişi tekne kiraladığı için fiyatlarda diğer aylara göre daha yüksek olmaktadır. Unutulmaz ve muhteşem bir zaman geçirmek için organizasyon teşkil eden kişilerin sayıda çok fazladır. Tabii ki, teknede kaliteli zaman geçirmek için yeme içme durumu da yüksek öneme sahiptir. 

Tekne kiralamadan önce gün içerisinde nelerin yenileceği ve hangi hizmetlerin verileceği önceden konuşulması gereken konulardır. Tüm bunların önceden ayarlanması sayesinde yolculuk sırasında hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız ve rahatlıkla mavi Tur keyfine varabilirsiniz.

Teknede Yeme içme
Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne Kiralaması Zamanı Yeme ve İçme

Teknede Yeme İçme
Teknede Yeme İçme

Eğer bir tekne kiralamak fikriniz var ise mutlaka alanında deneyimli bir şirket ile çalışmalısınız. Çünkü seyahat öncesi her bir detayın önceden doğru işlenmesi çok önemlidir. Aksi takdirde yolculuk sırasında çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda seyahate çıkmadan önce gidilecek olan rotanın çizilmesi ve hangi çeşitte yemeklerin servis edileceği bilinmelidir. Bu nedenle gulet kiralama firması seçimi yaptığınız zaman dikkatli olmanız çok önemlidir.

İslami Mavi Yolculuk
Dalış Turları

Birçok tekne yolculuk hizmeti sunan şirketler genel öğün olarak meyve, sebze, balık, tavuk ve et vermektedir. Eğer Ege ve Akdeniz bölgeleri üzerinde seyahat gerçekleştireceksiniz, burada bulunan yöresel yemekler de sizlere sunulmaktadır. Tüm yolcuların ağız tadına uygun olarak hazırlanan yemekler sizleri memnun etmektedir. Mavi deniz sizlere muhteşem manzaranın eşliğinde leziz yemek yeme imkanı sunmaktadır.

Tekne kiralaması işleminin ardından ilk önce menü hazırlanır ve gerekli malzemeler alınarak mutfağa yerleştirilir. Ayrıca aşçı ile konuşma imkanınız da bulunmaktadır. Aşçı ile konuşarak her şeyi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin sağlanması tekne keyfinizi daha da arttırmaktadır. Teknede Yaşam ve Yeme ve içme alternatiflerinde tercihler yaptığınız zaman rotanın da kişisel olarak ayarlanmasına olanak verilir.

Satılık Yatlar
Gemi Turları

Teknede Yeme ve İçme İmkanlarının Profesyonel Şekilde Yapılması

Teknede Yeme İçme
Teknede Yeme İçme

Teknenin içerisinde yeme ve içme ikramlarının profesyonel şekilde yapılması için gün içerisinde yiyecekler buzdolabında tutulmaktadır. Bu sayede malzemelerin hiçbiri tazeliğini kaybetmeden misafirler için günlük öğünlerde sunulmaktadır. Bundan başka içeceklerin alkollü veya alkolsüz olması, sıcak ya da soğuk olması misafirler tarafından seçilmektedir. Misafirlerin istekleri göz önünde bulundurularak malzeme depolaması yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm yiyecekler profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. İstediğiniz zaman personeller size yemek servisi hizmetleri vermektedir. Teknenin bu özelliklerinin olması insanların gulet yat kiralama sebepleri arasındadır. 

ilk Defa Gemi Turuna Katılacaklara Tavsiyeler

Ayrıca misafirlerin bütçesine uygun olarak standart ve lüks olmak üzere iki farklı çeşitte menü seçimi sunulmaktadır. Şirketlerin misafirleri için bu özelliği oluşturması az bütçeli kişilerin uygun fiyatlarla hizmetlerden yararlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu menüler arasında fiyat farklılıklarını abartılacak kadar fazla olmaması ile beraber lüks menü tercihine ilave hizmetler de dahil olmaktadır. Bu özelliğin sağlanması gün içerisinde farklı rotalarda seyahat ettiğiniz zaman mükemmel zaman geçirmenize imkan tanımaktadır. Eğer sizlerde ayların yorgunluğunu üzerinizden atmak istiyorsanız ya da özel günlerinizi unutulmaz yapmak arzusundaysanız bütçenize uygun bir yat kiralayabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak