Ana Sayfa » Mavi Tur Rotaları » Fethiye Çıkışlı Kabin Kiralama

Fethiye Çıkışlı Kabin Kiralama

Arkadaşlarınızla tatile mi çıkmak istiyorsunuz? Ya da aileniz ve sevdiklerinizle. Dilediğinizce huzurlu bir ortamda, olanca güzellikteki koylarda gezinmek, konaklamak, geceyi ay ışığı ve yıldızlar altında geçirmek… Otel konforunda rahat bir tatil geçirmek ama her gün farklı bir yerde uyanmak, eğlenmek ve dinlenmek. İşte Kabin Kiralama tüm bu ayrıcalıklı ortamı size ve sevdiklerinize üstelik de oldukça makul fiyatlara sağlar.

Kabin kiralama sistemi; tekne, motor yat ya da guletlerin kabinlerinin farklı kişiler ya da gruplar tarafından ayrı ayrı kiralanmasıdır. Otel mantığını Mavi Yolculuk tatiline uyarlayan bu sistem ile dilediğiniz gün ve gitmek istediğiniz rotaya göre tekne kiralaması yapılır ve ücretlendirme kabin ya da kişi başına yapılır. Uygun maliyetteki bu uygulama ile bütçenizle uyumlu muhteşem bir tatili üstelik de deniz üzerinde yaşayabilirsiniz.

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Firmamız Fethiye, Marmaris ve Bodrum çıkışlı kabin kiralama yapmakla birlikte yeterli sayı toplandığında farklı rotalara doğru da seyredebilmektedir. Fethiye çıkışlı kabin kiralama turları, Likya – Turkuaz sahil bandında tarihi ve doğayı size sunmaktadır. Denizden Oniki Adalar, Göcek, Katrancı koyları, Boncuklu, Kuleli, Ölüdeniz ve Kıdrak Sahilleri ve birçok koyların görüldüğü Fethiye kabin kiralama rotasında kara turları da bir o kadar zevklidir. Kayaköy, Af Kule, Fethiye Merkez, Saklıkent, Tlos, Cadianda, Üzümlü gibi tarihi barındıran yerleşimler ve ören yerleri ve meşhur Ölüdeniz Lagünü Fethiye Kabin Kiralama güzergâhında mutlaka görülmesi gereken önemli tatil duraklarıdır.

Fethiye Çıkışlı Kabin Kiralama turlarında teknelerin iç dizaynı, güverteleri ve dekorasyonunun güzelliği size keyif verirken, yardımcı personeli unutulmaz bir tatil geçirmeniz için kaliteli hizmet vermektedir.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Yelkenliler.jpg
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak