Tekne Kiralama Kaş

Tekne Kiralama Kas

Tekne Kiralama Kaş

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Tekne Kiralama Kaş

Tekne Kiralama Kaş

Tekne Kiralama Kaş Tatilini denizde geçirmek isteyen kişilerin başlıca tercihleri arasında yer almaktadır. Muhteşem koylara bir de deniz tarafından bakmak, arzu edildiği zaman kara turları yapmak, aile ve sevdiklerinizle rahat ve özgür bir tatil geçirmek istiyorsanız Tekne Kiralama seçeneği tam size göredir.

KIRALIK YATLAR


Tekne Kiralama rotaları arasından en çok tercih edilenlerden birisi de Kaş güzergâhıdır. Kaş Antalya sınırları içinde yer alır. Batı’da Kalkan ve Fethiye, Doğu’da ise Kemer gibi sahil beldelerine oldukça yakın olan Kaş, Toros Dağları tarafından çevrelenmiştir. Doğal güzellikleri bozulmamış olan bu şirin turizm kasabası tatilini farklı bir bölgede geçirmek isteyenler, dalış tutkunları ve tarih meraklıları için oldukça uygundur.

MAVI YOLCULUK


Kaş çevresindeki ünlü plajları ve kanyonlarıyla tatilcilere büyük keyif vermektedir. Kaputaş Plajı, ‘Dünyanın en güzel cep plajlarından birisi” olarak adlandırılır. Doğal bir liman olan ve Theimussa antik kentinin kalıntılarının yer aldığı Üçağız, Batık Kent’i ve tertemiz deniziyle ünlü Kekova, kalesi hala ayakta olan bir Likya kıyı kenti Simena, Kaş Tekne Turlarında görülmesi gereken yerler arasındadır.

DENIZ HAYATI

Yine Myra, Noel Baba Kilisesi, Kaleköy Kaç çevresinde yer alan turistik gezi alanlarındandır.
Kaş tekne Turları yerli tatilciler kadar yabancı turistlerin de rağbet ettiği Mavi Yolculuk seçenekleri arasındadır. Hemen karşısındaki Meis Adası, kızıl kayalıkları ile ünlüdür. Burada Yunan kültürünü solumak, tarihi Rum sokaklarında gezmek ve bir kahve molası verme imkanı Kaş Tekne Kiralama Turları ile mümkündür.

Tekne Kiralama Kas
Tekne Kiralama Kas

Kabin Kiralama

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER