Tekne Kiralama Kaş

Tekne Kiralama Kas

Tekne Kiralama Kaş

Tekne Kiralama Kaş Tatilini denizde geçirmek isteyen kişilerin başlıca tercihleri arasında yer almaktadır. Muhteşem koylara bir de deniz tarafından bakmak, arzu edildiği zaman kara turları yapmak, aile ve sevdiklerinizle rahat ve özgür bir tatil geçirmek istiyorsanız Tekne Kiralama seçeneği tam size göredir.

Kaş, Türkiye’nin Akdeniz sahilinde yer alan güzel bir tatil beldesidir ve mavi yolculuk için popüler bir destinasyondur. Kaş’ta birçok tekne kiralama şirketi bulunmaktadır ve genellikle guletler, katamaranlar, motor yatlar ve yelkenli tekneler gibi çeşitli tekne seçenekleri sunmaktadırlar. İşte Kaş’ta tekne kiralama hakkında genel bilgiler:

Tekne Seçenekleri: Kaş’ta tekne kiralama yaparken, tercih edebileceğiniz farklı tekne tipleri vardır. Guletler, genellikle en yaygın tercihler arasındadır. Geleneksel ahşap yapılı ve geniş iç mekanlara sahip olan guletler, konforlu bir tatil deneyimi sunar. Bunun yanı sıra, motor yatlar, katamaranlar ve yelkenli tekneler gibi farklı seçenekler de bulunabilir.

Rotalar: Kaş’ta tekne kiralarken, farklı rotalar arasından seçim yapabilirsiniz. Kaş’ın etkileyici koyları ve adalarıyla ünlü olan Kekova, Kaleköy (Simena) ve Üçağız bölgesi popüler rotalardan bazılarıdır. Bu rotalarda tarihi kalıntıları keşfedebilir, berrak sularında yüzme ve şnorkelle dalış yapabilirsiniz.

Kiralama Süresi: Tekne kiralama süresi genellikle bir hafta olarak belirlenir. Ancak, bazı şirketler daha kısa süreli kiralama seçenekleri sunabilir. Kiralama süresi, tercih ettiğiniz rotaya ve planladığınız aktivitelere bağlı olarak değişebilir.

Fiyatlar: Tekne kiralama fiyatları, seçtiğiniz tekne tipine, kiralama süresine, sezonuna ve hizmetlere göre değişir. Genellikle haftalık olarak hesaplanan kiralama ücretine, yakıt, mürettebat hizmeti, yemekler ve diğer ekstralar eklenmelidir. Fiyatlar, talep dönemlerine göre değişebilir, bu nedenle doğru bilgiyi seçtiğiniz tekne kiralama şirketiyle iletişime geçerek almanız önemlidir.

Tekne kiralama yaparken, rotaları, teknelerin özelliklerini, fiyatları, kiralama şartlarını ve hizmetleri dikkatlice incelemek önemlidir. Ayrıca, tekne kiralama şirketiyle iletişime geçerek güncel bilgilere ve rezervasyon yapma olanaklarına ulaşabilirsiniz.

KIRALIK YATLAR


Tekne Kiralama rotaları arasından en çok tercih edilenlerden birisi de Kaş güzergâhıdır. Kaş Antalya sınırları içinde yer alır. Batı’da Kalkan ve Fethiye, Doğu’da ise Kemer gibi sahil beldelerine oldukça yakın olan Kaş, Toros Dağları tarafından çevrelenmiştir. Doğal güzellikleri bozulmamış olan bu şirin turizm kasabası tatilini farklı bir bölgede geçirmek isteyenler, dalış tutkunları ve tarih meraklıları için oldukça uygundur.

MAVI YOLCULUK


Kaş çevresindeki ünlü plajları ve kanyonlarıyla tatilcilere büyük keyif vermektedir. Kaputaş Plajı, ‘Dünyanın en güzel cep plajlarından birisi” olarak adlandırılır. Doğal bir liman olan ve Theimussa antik kentinin kalıntılarının yer aldığı Üçağız, Batık Kent’i ve tertemiz deniziyle ünlü Kekova, kalesi hala ayakta olan bir Likya kıyı kenti Simena, Kaş Tekne Turlarında görülmesi gereken yerler arasındadır.

DENIZ HAYATI

  •  

Yine Myra, Noel Baba Kilisesi, Kaleköy Kaç çevresinde yer alan turistik gezi alanlarındandır.
Kaş tekne Turları yerli tatilciler kadar yabancı turistlerin de rağbet ettiği Mavi Yolculuk seçenekleri arasındadır. Hemen karşısındaki Meis Adası, kızıl kayalıkları ile ünlüdür. Burada Yunan kültürünü solumak, tarihi Rum sokaklarında gezmek ve bir kahve molası verme imkanı Kaş Tekne Kiralama Turları ile mümkündür.

Tekne Kiralama Kas
Tekne Kiralama Kas

Kabin Kiralama

Lüks Gulet Tekne Kiralama

Lüks Gulet Tekne Kiralama

Lüks Gulet Tekne Kiralama Lüks Gulet Tekne Kiralama kiralayarak muhteşem bir mavi tatil...
okumaya devam et
Mürettebatlı Gulet Kiralama

Mürettebatlı Gulet Kiralama

Mürettebatlı Gulet KiralamaMürettebatlı Gulet Kiralama Yazın gelmesiyle birlikte birçok insan...
okumaya devam et
Bodrum Kiralık Gulet

Bodrum Kiralık Gulet

Bodrum Kiralık GuletMuhteşem manzaraları ve eşsiz doğasıyla Bodrum, Ege Denizi'nin en iyi...
okumaya devam et
kiralik trawler fiyatlari

Kiralık Trawler Fiyatları

Kiralık Trawler Fiyatları Kiralık Trawler Fiyatları Baştan çıkarıcı turkuaz suları,...
okumaya devam et

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak