Tekne Kiralama Sarsala

sarsala tekne kiralama

Tekne Kiralama Sarsala

Tekne Kiralama Sarsala

Mavi Tur teknelerinin uğrak noktası olan Sarsala, Dalaman Havalimanı ve Sarıgerme’ye oldukça yakın bir konumda yer alan alternatif bir noktadır. Karadan ulaşım zorluğu nedeniyle çok fazla tanınmayan Sarsala, bakir kalmayı başarabilmiş ender koylardandır. Eşsiz güzelliğini masmavi berrak sular ve sırtını verdiği çam ormanlarından alan Sarsala, tekne kiralama ile gezilebilecek muhteşem bir güzergahtır.

El değmemiş güzellikteki Sarsala Koyu’nda bir çok Mavi tur teknesini demirlemiş görebilirsiniz. Sarsala’da yerli ve yabancı kiralık tekneler çok özel manzara eşliğinde küçük limanda ya da açık denizde konaklarlar. Sarsala’da kiralık teknede dinlenip, güneşlenebilir, hafif bir içecek ve müzikle koyun ve günbatımının tadını çıkarabilirsiniz. Teknede vakit geçirmenin yanı sıra Sarsala’da yapılacak aktiviteler; doğa yürüyüşü, dalma, balık avlama ve bisiklet turu yapmaktır. Yine Sarsala Koyu’na oldukça yakın olan kaya mezarlarını görebilir, bölgenin yüzlerce yıllık tarihini içinize çekebilirsiniz.

Sarsala Koyu’nun da içinde yer aldığı yarımadada, Sarsala ile birlikte, Göben, Çamlık, Hamam ve Ağalimanı Koyları kiralık tekneleri ağırlar. Kapıdağ Yarımadası birçok koyu ve adacığı barındıran doğa harikası bir bölgedir. Sarsala Koyu’nun hemen iç tarafında yer alan Kocagöl, mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Ege’ye özgü keçiboynuzu, zeytin, sandal ve günlük ağaçları, muhteşem kokular saçarken, göle yansıyan manzarası ile görenleri selamlar.

Modern tekneler ile yapılacak mavi tur ile çok özel rotalarda keyifle seyrederken, konforlu teknede otel rahatlığında, macera dolu bir tatili yaşayabilirsiniz. Sarsala tekne kiralama Fiyatları, görsel doyumu yaşamak isteyen ve farklı bir tatil geçirmek isteyen deniz tutkunları için mükemmel bir seçenektir.

sarsala tekne kiralama
sarsala tekne kiralama

Tekne Kiralama

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER