Patara Tekne Kiralama

patara tekne kiralama

Patara Tekne Kiralama

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Patara Tekne Kiralama

Patara Tekne Kiralama

Tekne kiralama ile Ege ve Akdeniz kıyıları ile Yunan Adaları’na yelken açabilir, tatilinizi eşsiz güzellikteki sahillerde ve enfes koylarda geçirebilirsiniz. Muhteşem mavi sulardaki gizemli adacıklar, tarih ile iç içe geçmiş kıyı kasabaları görenlere çok değişik duygular yaşatır.

Kıyı kesiminin en güzel bölgelerine denizden ulaşma imkânını Tekne Kiralama ile yakalayabilirsiniz. Tekne kiralama ile yapılan Mavi Yolculuk rotaları arasında Bodrum, Marmaris, Fethiye gibi popüler bölgelerin yanında Datça, Dalyan, Kaş, Kalkan, Kekova, Patara gibi alternatif güzellikler de bulunmaktadır. Bu güzergâhlardan Patara tarihteki özel konumu ve nefis plajı ile ön plana çıkmaktadır.

Kabin Kiralama Turları

Kalkan’a oldukça yakın olan Patara, uzun kumsalı ve antik kenti ile meşhurdur. Likya Birliği’nin en önemli kentlerinden birisi olan Patara geçmişte aktif bir liman şehriydi. Zamanla coğrafi şartların değişmesi ve kumulların limanı kapatması ile önemini yitiren Patara, çok değerli kalıntılarıyla tarihi günümüze yansıtmaktadır. Amfi tiyatrosu, bazilikaları, kaya mezarları ve kutsal alanları Patara’yı gezenlere görsel şölen yaşatır.
Ünlü Patara Plajı uzunluğu ve incecik altın sarısı kumları ile görenleri hayran bırakır. Patara Tekne Kiralama ile denizden keyifli manzaralara şahit olurken, kara turları ile çok önemli alanları görme şansını yakalar deniz tutkunları. Patara Tekne kiralama ile teknede keyifli vakit geçirirken kara turları ile bölgede trekking, rüzgar sörfü yanı sıra rafting ile adrenalinizi artırabilirsiniz.

Tekne kiralama aileler ve çiftler kadar kalabalık grupların da konaklayabileceği olanaklara sahiptir. Ayrıcalıklı bir tatil keyfi yaşamak, engin sularda kiralık gulet, yat ya da katamaranla ile yol almak, müthiş rotalarda seyretmek için Yat Kiralama mükemmel bir seçenektir.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

patara tekne kiralama
patara tekne kiralama

Tekne Kiralama

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER