En İyi 10 Koy

En İyi 10 Koy

En İyi 10 Koy
Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

En iyi 10 Koy Ülkemiz adeta cennetten bir köşe gibi. Her karış toprağının birçok kültürel hazineyi barındırdığı ve eşsiz değerler besleyen ülkemizde özellikle kıyı kesimlerimizde bulunan ve Gulet yat kiralama ile gezilebilecek, sessiz, huzur dolu ve yazın tadını çıkarabileceğiniz harika koylar vardır. Biz de sizlere bu koyları listelemek ve gerçekleştireceğiniz planlara rehber olabilmesi açısından tanıtmak istedik. İşte, en iyi 10 koy:

1- Fethiye – Günlüklü Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Adeta saklı bir cennet olan Günlüklü koyu, Fethiye’de bulunan ve az bulunur bir güzelliğe sahip olan bir koydur. Uzun çam ağaçlarının arasına gizlenmiş olan bu cennetten bir köşe olan koyun en büyük özelliği ise ziyaretçilerine sunduğu sessizliği ve sakinliğidir. Dingin saatler geçirebileceğiniz ve dünyanın sesini dinleyebileceğiniz yegâne yerlerden biri olan Günlüklü koyunu Gulet yat kiralama hizmeti alarak ziyaret edebilir ve keyifli saatler geçirebilirsiniz.

https://www.platinyatcilik.com/mavi-tur/mavi-yolculuk-turu/

2- Antalya – Kiriş Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Ülkemizin kıyılarının barındırdığı en güzel koylardan biri olan Antalya Kiriş koyu, sizlere inanılmaz bir görsel şölen sunacak bir koydur. Yeşil ve mavinin iç içe olduğu Kiriş koyu, size huzuru, stresten uzak bir tatili ve serin suları vaat eden bir koydur. Bir Gulet yat kiralama hizmetinden faydalanıp görmekten mahrum kalmayacağınız bir yer olan Kiriş Koyu’na ister aileniz, ister arkadaşlarınız, isterseniz de tek başınıza gelip kafa dinleyebilir ve tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüplü Dalış
Kiralık Özel Yatlarla Mavi Yolculuk
Kabin Kiralama
Kabin Kiralama Fiyatları

3- Marmaris – Hisarönü Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Mavi Yolculuk
Yacht Charter Turkey

Sıradaki eşsiz güzelliğimiz ise Marmaris’ten. Marmaris’te bulunan Hisarönü koyu, az bulunan bir su berraklığına sahiptir. Adeta sudaki balıklar ile birlikte yüzdüğünüz bu koyda aradığınız huzuru kesinlikle bulacaksınız. Ayrıca gün batımının tam karşıdan izlendiği konumlardan birinde yer alan Hisarönü koyu, kesinlikle beklentinizi karşılayacaktır. Gulet yat kiralama seçeneklerinden birini tercih edip ziyaret edebileceğiniz bu koya gidince, bu eşsiz güzelliğin tadını çıkarmak isteyen tek kişinin siz olmadığınızı da anlayacaksınız.

4- Marmaris – Amos Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Rotamızı yine Marmaris’e çeviriyoruz ve bu kez de sizleri Amos koyu ile buluşturuyoruz. Gittiğinizde ziyaret ettiğinize tamamen değdiğini hissedeceğiniz bir koy olan Amos koyu, turistlerin sıklıkla tercih ettiği koylardan biri olarak göze çarpıyor. Ayrıca dalış yapıp su altı dünyasının güzellikleriyle buluşmak isteyenler için de kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer olarak listemizdeki yerini alıyor.

5- Datça – Ovabükü Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Datça’da bulunan Ovabükü koyu tatilini sakin bir deniz kıyısında, güzel bir koyda geçirmek isteyenlerin uğrak yerlerinden biri olarak göze çarpmaktadır. Ayrıca Gulet yat kiralama ile gelinebilecek bir yer olduğu gibi aynı zamanda koyda bulunan şirin pansiyon ve butik otellerde de konaklama hizmeti verilmekte ve doğa ile tamamen bütünleştiğiniz bir tatil geçirme imkânı da yakalamaktasınız.

6- Fethiye – Kabak Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Fethiye’de bulunan Faralya Köyüne oldukça yakın bir yerde olan Kabak Koyu, gürültü ve stresten uzaklaşıp, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir. Gününü huzurlu kılmak isteyenlerin mutlaka uğraması gereken koylardan biri olan Kabak koyuna, Gulet yat kiralama ile ulaşılabileceği gibi, Fethiye’nin bir diğer eşsiz güzellikteki koyu olan Ölü Deniz üzerinden yapılacak bir yürüyüş ile de ulaşmak mümkündür.

7- Fethiye – Kelebekler Vadisi

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Tam bir doğa harikası olan Fethiye Kelebekler Vadisi, listemizde bulunan saklı cennetlerden biridir. Ziyaret ettiğinizde göreceğiniz üzere birçok kelebek türüne ev sahipliği yapan kelebekler vadisi, sizleri gerek etrafta uçuşan rengârenk kelebekleri ile gerek ise muhteşem konumu ile kendisine hayran bırakacaktır.

8- Kaş – Kaputaş Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Akdeniz’in serin sularının bünyesinde barındırdığı en güzel koylardan biri olan Kaş – Kaputaş koyunun en dikkat çekici özelliği ise adeta Maldivleri kıskandıran güzellikteki ve berraklıktaki denizidir. Gulet yat kiralama ile ulaşabileceğiniz Kaputaş koyuna, Kaş – Kalkan yolu üzerinden kara yolu ile de ulaşmanız mümkündür.

9- Antalya – Çıralı Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Listemizdeki en sakin koylardan biri olan Çıralı koyu, huzur arayan tatilcilerin bir kere geldikten sonra bir daha asla vazgeçemedikleri bir yer olarak dikkat çekmektedir. Harika denizi ve inci gibi kumlarının yanı sıra Caretta Carettaları da yakından gözlemleyebileceğiniz bir koy olan Çıralı koyu, Gulet yat kiralama yapıldıktan sonra tercihler arasında bulunması gereken bir koydur.

10- Marmaris – Okluk Koyu

En İyi 10 Koy

 

En İyi 10 Koy

Doğa ile adeta bütünleşilen koylardan biri olan Okluk koyu, koya yanaşan gulet yatların, masmavi denizin ve gökyüzünün harmanlanması ile inanılmaz bir görüntü oluşturmaktadır. Derin ve serin suyu, serinlemek isteyenlerin bu isteğini asla geri çevirmemekte ve sahip olduğu yürüyüş yolu ile doğanın içinde sizleri bir yolculuğa da çıkarmaktadır.

Mavi Tur
Gulet Kiralama
Yunan Adaları
Teknede Yaşam

Tekne Tipini Seçin

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak