Bozburun Kiralık Gulet

45 Tekneler
Sıralama:

Bozburun Kiralık Gulet

Bozburun Kiralık Gulet

Bozburun’da Kiralık Gulet İle Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi

Bozburun, Türkiye’nin Muğla iline bağlı olan eşsiz güzellikleriyle ünlü bir sahil kasabasıdır. Doğal güzellikleri, berrak denizi ve sakin atmosferiyle tatilcilerin gözdesi olan Bozburun, mavi turlar ve kiralık guletlerle unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Bozburun’da kiralık gulet ile yapabileceğiniz birçok aktivite ve keşfedilecek güzellikler bulunuyor. Bu haber yazısında, Bozburun’da kiralık gulet ile yapılabilecekler hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Bozburun Kiralık Guletler

 

Bozburun’da Kiralık Gulet ile Yapılabilecek Aktiviteler:

Mavi Tur: Bozburun, mavi turlar için ideal bir destinasyondur. Kiralık gulet ile muhteşem koylarda seyredebilir, turkuaz renkteki denizde yüzme molası verebilirsiniz. Mavi tur rotaları genellikle Bozburun Yarımadası’nın çevresinde yer alan Orhaniye, Selimiye, Hisarönü gibi koyları kapsar. Doğal güzellikleri keşfederken, denizin ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şnorkelle Dalış: Bozburun, sualtı zenginlikleriyle ünlüdür. Kiralık gulet ile gidilecek noktalarda şnorkelle dalış yapabilir, renkli mercan resiflerini ve deniz canlılarını keşfedebilirsiniz. Balıkların arasında yüzerek, denizaltı dünyasının büyüleyici güzelliklerini yakından gözlemleyebilirsiniz.

Koylarda Yüzme ve Güneşlenme: Bozburun’un kristal berraklığındaki denizinde serinleyebilir ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Kiralık gulet ile Bozburun’un en güzel koylarına demir atabilir, plajlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Güneşlenme platformunda rahatlayarak, huzurlu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Su Sporları: Bozburun, su sporları açısından da zengin bir bölgedir. Kiralık guletinizle su kayağı, jet ski, deniz bisikleti gibi su sporlarını deneyimleyebilirsiniz. Adrenalini yüksek aktivitelerle tatilinize heyecan katabilirsiniz.

Balık Tutma: Bozburun, balıkçılık için ideal bir yerdir. Kiralık gulet ile balık tutma deneyimi yaşayabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarla donatılmış guletlerde balık tutma aktivitesine katılabilir ve lezzetli balıkların keyfini çıkarabilirsiniz.

Doğa Yürüyüşleri: Bozburun, doğal güzellikleriyle ünlü bir bölgedir. Kiralık gulet ile keşfedilmemiş koylara ulaşabilir, kıyı şeridinde muhteşem doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Bozburun Yarımadası’ndaki ormanlık alanlarda yürüyüş yaparak, doğanın sakinliğini hissedebilirsiniz.

Bozburun, mavi turlar ve kiralık guletlerle tatilcilerin gözde destinasyonlarından biridir. Muhteşem koyları, berrak denizi ve doğal güzellikleriyle Bozburun’da kiralık gulet ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Mavi turlar, su altı keşifleri, su sporları, balık tutma ve doğa yürüyüşleri gibi birçok aktiviteyle tatilinizi renklendirebilirsiniz. Bozburun’un huzurlu atmosferinde dinlenmek ve doğanın tadını çıkarmak için kiralık gulet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Unutulmaz anılar biriktireceğiniz Bozburun’da, keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Mavi tur tatili yapmak için en çok tercih edilen yöntemler arasında kiralık guletler yer alıyor. Guletlerin kiralanmasında önemli olan faktör ise kişilere konforlu bir tatil ortamı sunması. Bir otel odası konforunda mavi tur tatili gerçekleştirmek unutulmaz bir tatilin yaşanmasını sağlıyor. Platinyatcilik.com olarak müşterilerimize sunduğumuz Bozburun kiralık gulet hizmetimiz ile birlikte ihtiyaçlarınıza uygun guleti seçmenize yardımcı oluyoruz. Birçok bütçeye ve tatil ihtiyacına uygun guletler ile birlikte eşsiz bir mavi tur tatili yapmak mümkün.

Bozburun Kiralık Gulet

 

Bozburun Kiralık Gulet

Marmaris’te yer alan Bozburun, tatilseverlerin oldukça rağbet gösterdiği bir tatil köyüdür. Bozburun, çevresinde yer alan dağlar ile birlikte hem yeşilin hem de mavinin en güzel tonuna sahip bir atmosfer sunuyor. Bu sayede hem sakin bir tatil geçirmek isteyen tatilseverler hem de muhteşem koyları ziyaret etmek isteyen kişiler, mükemmel bir tatil geçirebiliyor.

Bozburun Kiralık Gulet Fiyatları

Guletlerin bu kadar çok tercih edilmesinde önemli olan bir diğer faktör ise birçok ihtiyaca göre gulet çeşidinin yer alması. Bu noktada, özellikle grupta bulunan kişi sayısı veya gulette yer almasını istediğiniz ihtiyaçlara göre gulet fiyatları değişebilmektedir. Guletlerin sahip oldukları özellikler kiralık gulet fiyatlarına etki eder. Gulet türleri ise şöyledir:

  • Standart Guletler
  • Lüks Guletler
  • De Lüks Guletler
  • Exclusive Gulet Yatlar

Bozburun kiralık gulet fiyatları kapsamında eğer bütçe dostu bir gulet kiralamak istiyorsanız standart guletlere yönelebilirsiniz. Standart guletler, daha ekonomik bir gulet tatili geçirmek isteyen tatilseverler için ideal bir tercih olacaktır. Ekonomik olmasının yanı sıra sahip olduğu donanımlar ile de tatilinizin konfordan mahrum olmamasını da sağlayacaktır. Standart guletlerde bulunan kabin sayısı diğer gulet türlerine göre de daha az olacaktır.

Lüks Guletler ise konforuna düşkün tatilseverlerin tercih edeceği gulet tipleridir. Oldukça geniş ve bir otel odası konforunda tatil yapmak isteyen kişilerin vazgeçilmez tercihi lüks guletler olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak oldukça kalabalık misafir gruplarını da ağırlayabilmektedir. Lüks guletler kişilerin isteklerine göre de donatılabilir. Bu sayede tüm ihtiyaçlara sahip bir şekilde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Bozburun Kiralık Gulet

 

Bozburun Kiralık Gulet

Gulet Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gulet kiralamak istiyorsunuz ancak hangi guleti seçeceğinize karar vermiyorsanız endişelenmenize gerek yok. Bu konuda firmamız Platin Yatçılık olarak en uygun guleti seçmenizi sağlamaktayız.  Bu noktada guletlerimizi incelemek ve guletler hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız Tekne Kiralama adresine tıklayabilirsiniz.

Gulet kiralarken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında ihtiyaçlarınızı belirlemek geliyor. Gulet tercihi yaparken konfora ve teknolojik donanımlara düşkünseniz bu noktada lüks gulet kiralamaya yönelmeniz gerekiyor. Oldukça konforlu olan bu guletler bütçe bakımından standart guletlere göre daha yüksek bütçelere sahip. İçerisinde barındırdığı tüm özelliklere ek olarak kişisel tercihlerinize göre de donatılabiliyor. Lüks guletlerde damak zevkinize göre mükemmel tatlar eşliğinde tatilinizi geçirebilirsiniz.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Eğer daha ekonomik bir gulet tercihi yapmak istiyorsanız bu noktada standart guletlere yönelebilirsiniz. Standart guletler de diğer guletler gibi üst düzey konfora sahiptir. Daha az misafir kapasitesi bulunan bu guletlerde eşsiz bir mavi tur deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bozburun Tekne Kiralama

Unutulmaz bir mavi tur tatili geçirmenin bir diğer yolu da tekne ve yat kiralama tercihidir. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu yöntemde Marmaris’in muhteşem koylarını gezerek tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Tekne kiralama hakkında bilgi edinmek için ve size en uygun tekneyi seçmek için https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/kiralik-motoryat/ adresine tıklayabilirsiniz. Fiyatlar hakkında ve tekne seçimi hakkında detaylı bilgi almak için sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak