Mavi Tur Hakkında

Mavi Tur Hakkında Baştan aşağı keyif ve macera dolu Mavi Tur deneyimi, denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyen tatilciler için unutulmaz bir seçenek. Türkiye’nin muhteşem sahil şeridi boyunca gerçekleşen bu deniz yolculuğu, Ege ve Akdeniz’in gizli kalmış koylarını, masmavi sularını ve muhteşem adalarını keşfetme fırsatı sunuyor.

Mavi Tur, turistlerin rüyalarını süsleyen bir tatil alternatifi haline geldi. Bir hafta boyunca süren bu deniz macerası, sevdiklerinizle birlikte keyifli anılar biriktirme imkanı sunuyor. Türkiye’nin güney sahil şeridinde bulunan Fethiye, Marmaris ve Bodrum gibi popüler destinasyonlardan hareket eden teknelerle muhteşem rotalar üzerinde seyahat edebilirsiniz.

Mavi Tur Tekneleri

Popüler Destinasyonlar

Mavi Tur Hakkında

Mavi Tur
Mavi Tur Hakkında

Mavi Tur yaz aylarının en popüler tatil şekillerinden biri olmaya doğru yol aladursun, hala mavi yolculuk nedir, nasıl yapılır, hangi aktiviteleri kapsar, kimler gitmeli kimler uzak durmalı gibi pek çok konuda bir bilgi eksikliği ve bilgi karmaşası yer almaktadır. Bu yazıdaki amacımız bu bilgi eksikliğini mümkün olduğunca ortadan kaldırmak ve mavi tur hakkında okuyucularımızı aydınlatmaktır. Öncelikle bebek adımlarıyla isterseniz mavi tur nedir ne değildir biraz ondan bahsedelim.

Fethiye Mavi Tur
Marmaris Mavi Tur
İslami Mavi Yolculuk

 Mavi Tur Nedir?

 Mavi tur bir koydan kalkıp farklı rotaları izleyen tekne turları için söylenen genel bir addır. El değmemiş bakir koylar, tarihi güzellikler, mavinin ve yeşilin çeşitli tonlarıyla size cennete çok yakın bir tasvir sunan mavi tur hakkında en çok merak edilen konulardan biri ise yaklaşık olarak ne kadara mal olduğudur. Öncelikle mavi turun düşündüğünüz gibi astronomik ücretlere mal olmadığını söylemekle başlayalım. Herhangi bir beş yıldızlı otelde yapacağınız tatilden çok daha uyguna gelebileceğini de belirtmeden geçmeyelim.

Bodrum Mavi Tur
Göcek Mavi Tur

 Beş yıldızlı otellerde üç kişilik bir ailenin masrafı yaklaşık olarak 16.000 TL ye denk gelirken 8 kişilik bir mavi tur 20.000 TL’ye denk gelebilmektedir. Kişi başına olan fiyatları karşılaştırdığımızda mavi turun çok daha hesaplı olduğunu açık bir şekilde görebiliriz. Bunun yanı sıra gereksiz kalabalıktan kaçınma ve daha sakin ve kafa dinlemelik bir tatil varsa hedefinizde, mavi tur hakkında tekrardan düşünmenizi size tavsiye ederiz. Zira sakinliği ve tekdüzelikten sıkılabilen bir insansanız mavi tur pek de size göre olmayacaktır.

Mavi Tur
Mavi Tur Hakkında

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak