Kiralık Lüks Gulet

Ana Sayfa » Gulet Kiralama » Kiralık Lüks Gulet

Kiralık Lüks Gulet

Kiralık Lüks Gulet Bir süredir hayatlarımızı yakından etkileyen pandemi nedeniyle yaşantınızdan fazlasıyla bunalmış olabilirsiniz. Bu duruma geldiğinizde ise en çok ihtiyaç duyacağınız şey konforlu bir tatil olacaktır. Yoğun geçen bir senenin ardından olabilecek en iyi tatili hak ettiğinizin farkındayız. Tam da bu nedenle Platin Yachting & Sailing olarak sizlere eşsiz bir tatil fırsatı sunmaktayız. Kiralık lüks gulet seçeneklerimiz sayesinde uzun zamandır hayalini kurduğunuz o tatile kavuşabilirsiniz. Üstelik bu tatil sizleri şehrin kalabalığından uzaklaştıracak ve serin sulara yakınlaştıracaktır. Böylece gürültüden uzak bir şekilde ve masmavi suların içerisinde sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Kiralık lüks gulet ile gerçekleştireceğiniz bu tatil sizlere kaybolan enerjinizi geri kazandıracaktır.

Kiralık Lüks Gulet
Kiralık Lüks Gulet

Firmamızdaki kiralık lüks gulet seçeneklerinin tamamı son derece konforludur. Sizlere 5 yıldızlı otelleri aratmayacak kalitede olan bu guletler aynı zamanda fazlasıyla güvenilirdir. Lüks gulet içerisinde bir tatile başladığınızda rahatınızı ve güvenliğinizi bozacak herhangi bir sorun ile asla karşılaşmazsınız. Üstelik guletlerde yer alan personeller de sizin rahat olduğunuzdan emin olabilmek adına büyük bir özenle çalışmaktadırlar. Eğer siz de bu konforlu tatili elde etmek istiyorsanız Platin Yachting & Sailing yalnızca bir tık uzağınızda!

Lüks Guletler

Firmamızdaki kiralık tekne seçeneklerinin en sevilenlerinden biri lüks guletlerdir. Bu türdeki guletler son derece konforludur ve şık bir tarza sahiptir. Eğer lüks bir gulet içerisindeyseniz kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Üstelik bu eviniz sizleri eşsiz güzelliklere sahip doğanın içerisinde mavi bir yolculuğa çıkartabiliyor!

Platin Yachting & Sailing bünyesinde yer alan lüks guletler ortalama olarak 20-30 metre uzunluğa sahip olabiliyorlar. Ayrıca bu guletlerde en az 4 kabin ve yine en az 4 banyo bulunuyor. Bu nedenle kiralık lüks gulet seçenekleri 20’ye kadar yolcu taşıyabilmektedir. Dolayısıyla bütün sevdiklerinizi bir araya getirerek olabilecek en mükemmel tatili deneyimleyebilirsiniz. Kiralık lüks gulet seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız https://www.platinyatcilik.com/tekne-tip/luks-guletler/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lüks Gulet Kiralama Fiyatları

Firmamızın sunduğu kiralık lüks gulet seçenekleri sizlere hayalini kurduğunuz tatili kazandıracaktır. Sizleri bütün stresinizden kurtarabilecek olan bu tatil aynı zamanda bütçenizi de zorlamaz. Çünkü Platin Yachting & Sailing olarak daima bütçe dostu fiyatlar sunmaya özen göstermekteyiz.

Firmamızda yer alan lüks guletlerin fiyatları etkileyen bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumlara göre bir guletin fiyatı diğerinden farklı olabilir. Fiyatların farklı olmasına yol açabilecek kriterler şunlardır:

  • Lüks guletteki mevcut kabin sayısı
  • Lüks gulette hizmet verecek personel sayısı
  • Tercih edeceğiniz ekstra ekipmanlar (jet ski, jakuzi, su sporu ekipmanları vs.)
  • Lüks guleti kiralamak istediğiniz gün sayısı

Bu kriterlerin mevcudiyetine göre kiralamak istediğiniz lüks guletin fiyatı değişebilir. Ancak sunduğumuz fiyatlar her zaman piyasadaki diğer alternatiflere kıyasla uygun olacaktır. Lüks guletlerin yanı sıra yat kiralama seçeneklerini de merak ediyorsanız https://www.platinyatcilik.com/yat-kiralama/ adresine göz atabilirsiniz.

Kiralık Lüks Gulet
Kiralık Lüks Gulet

Lüks Gulet ile Mavi Yolculuk Keyfi

Kiralık lüks gulet seçeneklerimiz sizlere Türkiye’nin sahil kıyılarında yer alan müthiş güzellikler eşliğinde bir tatil yaşatacaktır. Bu tatili en benzersiz kılan nokta ise bütün lüks guletlerin etkileyici iş ve dış tasarımları, konforlu kullanım alanlarına sahip olmasıdır. Guletlerdeki konfor alanları sayesinde ailenizle ve diğer sevdiklerinizde vakit geçirirken kendinizi en az evinizdeymiş gibi rahat hissedebilirsiniz.

Üstelik bu lüks guletlerde yer alan tam donanıma sahip mutfak ve banyolar sayesinde temel ihtiyaçlarınızı karşılarken de konforunuzdan ödün vermezsiniz. Dolayısıyla eğer kalabalık bir grupla mavi yolculuğa çıkmak istiyorsanız konforunuz konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Platin Yachting & Sailing olarak sunduğumuz kiralık lüks gulet seçenekleri ve diğer konular hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak