Tekne Kiralama Koşulları

Tekne Kiralama Koşulları
Ana Sayfa » Tekne Kiralama Koşulları

Tekne Kiralama Koşulları

Mavi suların üzerinde salınarak yol almak, yelkenlerin kendisini rüzgâra bırakmasını izlemek, komşu teknelerle arkadaşlık etmek, unutulmaz akşamlar ve yıldızlı geceler. Tekne kiralama ile yapılan mavi turlar farklı tatil anlayışını benimseyenler için oldukça idealdir. Haftalık ya da daha uzun süreli tekne kiralamalar özlemle beklenen yaz tatillerini unutulmaz anlara çevirir.

Mavi yolculuk  önemli olan gideceğiniz rotayı belirlemek ve bu rotaya uygun ve sizin beklentilerinizi karşılayacak bir tekne kiralamaktır. Oldukça farklı seçeneklere sahip tekneler ilginiz ve beğeninizi karşılayacak şekilde hazırlanmıştır.

Tekne kiralamada kış ayları yapılacak rezervasyonlar ya da anlaşmalar iyi bir tekneyi yaz aylarında kullanabilmek için oldukça önemlidir. Son yıllarda çok fazla rağbet gören tekne kiralama tatili yoğun talep nedeniyle yaz aylarında oldukça sık kullanılmaktadır. Erken rezervasyonda daima fiyat avantajlarından yararlanabilir ve özellikleri arzunuza göre olan tekneleri kiralayabilirsiniz. Rezervasyon sırasında belli miktarda ön ödeme alınmakta ve herhangi bir iptal durumunda süreye bağlı olarak ödeme yükümlülükleri değişmektedir.

Grup ya da kalabalık aileler tekne kiralamayı tercih ederken tek ya da birkaç kişilik küçük gruplar kabin kiralamayı tercih edebilir. Makul fiyatlarla satışa sunulan kabin kiralama ile farklı mizaçta kişilerle tatil yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Tekneleri

Mavi yolculuklarda tekneler oldukça konforludur ancak özel yapıları nedeniyle mümkün olduğunca ihtiyaç dâhilinde hazırlanmış bir bavulla yola çıkmak size ve mürettebata kolaylık sağlar. Yine teknelerde önemli olan bir diğer nokta güvenliktir. Elektrikli aletlerin kullanımına oldukça dikkat edilmeli, sağlıklı bir yolculuk için teknedeki tüm kurallara uyulmalıdır. Bunun yanı sıra su tüketimine dikkat edilmesi, tuvalet ve banyoları uygun bir şekilde kullanılması önemlidir.

Tekne kiralama önceden belirlenen rota normal hava şartları için geçerlidir. Hava koşullarının değişmesi ya da herhangi bir teknik zorunluluk nedeniyle mavi yolculuk rotası kaptanın inisiyatifi doğrultusunda değiştirilebilir.

Tüm teknelerimiz sigortalı olup yolcular tekne kiralama koşulları ve Mavi Yolculuk süresince sigorta dâhilindeki 3. Şahıs şahsi sorumluluk sigortasından yararlanmaktadır.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Tekne Kiralama Koşulları
Tekne Kiralama Koşulları

Kabin Kiralama Rotaları

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Sonraki gönderi

Katamaran Nedir

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak