Teknede Yeme İçme

Teknede Yeme İçme
Ana Sayfa » Teknede Yeme İçme

Teknede Yeme İçme

Teknede Yeme İçme Mükemmel bir Mavi Yolculuğun tadına varmak için teknede sağlanan koşullar oldukça önemlidir. Bu koşullar arasında teknede yaşamın gerekleri ve teknede yeme içme de yer almaktadır.

Mavi yolculuk teknelerinde belirlenen güzergâh ve gün sayısına göre kumanya alınarak yola çıkılmaktadır. Yine belirli limanlarda demir alınarak ihtiyaç listesine göre alışveriş yapılır ve eksikler tamamlanır. Mavi yolculuk mürettebatları arasında mutlaka bir aşçı bulunmaktadır. Deneyimli aşçı sizin ve sevdiklerinizin zevkine göre öğünleri düzenler.

Kabin Kiralama Rotaları

Mavi Yolculuk Turunda yeme içme kişilerin arzusuna göre iki şekilde gerçekleşebilir. Bunlardan birincisi, tekne, yat veya guleti kiralayan kişilerin malzemeleri satın alması ve isteklerine göre hazırlanan menülerdir. Diğer bir seçenek ise kişi başına ödenecek günlük yeme içme ücretleridir. Buna göre standart ya da lüks menüler hazırlanır ve fiyatları kişi başı olacak şekilde belirlenir.

Mavi yolculuk teknelerinde yiyecekler taze alınarak derin dondurucularda korunur ve günlük olarak tüketilir. Kiralık teknelerde güne mükellef bir kahvaltı ile başlanır. Klasik Türk kahvaltısı hazırlanabileceği gibi farklı stillerde kahvaltı çeşitleri de sunulabilir. Ara öğünlerde hafif atıştırmalıklar sofraya getirilir. Öğle yemeklerinde genellikle zeytinyağlılar ve salata gibi hafif ürünler sunulurken, akşam yemeklerinde ızgara et yemekleri ya da denizden tutulan balıklar hazırlanır. İçecekler ayrıca teknede uygun fiyatla satılmaktadır.

Yeme içme kültürü kişiden kişiye değişmekte olup tekneyi kiralayan kişilerin arzusuna göre deneyimli aşçı tarafından Mavi yolculuk tutkunları için hazırlanır. Mavi Yolculuğun keyifle geçmesi için tüm sağladığı güzellikler yanında harika yemekler, olmazsa olmazlardandır.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Kumanya alışverişinizi kendiniz yapmanız durumunda , mevcut misafir sayısına kiraladığınız guletin personelinin de eklenmesi gerekmektedir. Bununla birlikte gulet için ihtiyaç olan temizlik malzemeleri tedariği kiralayanın sorumluluğu altındadır.

Teknede Yeme İçme
Teknede Yeme İçme

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Prev Post

Yelkenli Tekne

Sonraki gönderi

Kabin Kiralama

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak