Yunan Adaları Tekne Turları

Ana Sayfa » Yunan Adaları Tekne Turları

Yunan Adaları Tekne Turları

Yunan Adaları Tekne Turları
Yunan Adaları Tekne Turları

Yunan adaları Tekne Turları , Ülkemize olan yakınlığı neticesinde tatilini yurt dışında geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Yunan adaları, eşsiz güzellikleri ile ziyaretçilerini adeta büyülüyor. Üstelik çeşitli tekne turlarına katılarak bu adaları ziyaret edebilir, Yunanistan’ın kültürel dokularını yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz. Katılabileceğiniz Yunan adaları tekne turları ise elbette çok çeşitli denilebilir. Feribot kullanılarak dahi adaları gezebilir, kişisel aracınızı yakınınızda tutabilirsiniz. Eğer aracınızı evde bırakmak ve yeni yerleri keşfederken daha farklı unsurları kullanmak istiyorsanız tekne turları sizin için oldukça ideal.

Guletleri sınıflara ayırırsak 
1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Özel olarak sunulan Uzak Yunan adaları  tekne turları, kısa sürede birden fazla adayı ziyaret etmenizi sağlıyor. Böylelikle pratik bir şekilde çoklu noktaları keşfetme şansına erişiyorsunuz. Eğer daha az sayıda ada ziyaret etmek isterseniz buna uygun turlara da katılabilirsiniz. Kullanıcıların istekleri ve zevkleri düşünülerek oluşturulan turlar, pek çok kişiye hitap edebilecek düzeydedir.

TEKNE KIRALAMA

Kültürel faaliyetlere dahi katılma şansı oluşturan tekne turları, bu sayede yeni tatlar, yerler, dokular ve kültürler tanıma şansı oluşturuyor. Üstelik bu esnada denizin ve güneşin keyfini çıkarmak ise elbette mümkün oluyor. İster yolculuk boyunca güneşlenin ister durma noktalarında denizin keyfini çıkartın; bu tamamen size kalmış bir seçenek. Çok fazla terlemeniz durumunda kendinizi denizin serin sularına bırakmanız mümkün.

Yunan Adaları Tekne Turları

Santorini Mikanos Turları
Yunan Adaları Feribot Seferleri

Gulet Yat Kiralama

Tekne turları arasında önemli bir yere sahip olan Gulet yat kiralama seçenekleri, isteğe bağlı bir şekilde yat kiralamanızı sağlıyor. Lüks ve konfor unsurlarını bir arada sunan Gulet yat kiralama hizmetleri, ileri düzeyde bir deneyim yaşamanızı mümkün kılıyor. Üstelik kişi sayısı açısından da farklı gruplar dahilinde düzenlenen turlara katılabilir ya da tekne kiralayabilirsiniz.

TEKNE KIRALAMA

Gulet kiralama işlemleri esnasında ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Öncelikle kaç kişilik bir yata ihtiyaç duyduğunuzu bilmeniz son derece önemlidir. Örneğin 3 – 4 kişilik, az sayıda kişi ile tatile çıkılması, minimal boyutlarda tekne kiralamayı gerektiriyor. Ancak daha kalabalık bir grup söz konusu ise büyük gulet yat modellerini değerlendirebilirsiniz. Oda sayısı ve güneşlenme alanı gibi noktalar açısından geniş ve ferah olan guletler, turlar için de vazgeçilmez oluyor.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

İster sevdiğiniz dostlarınız ile isterseniz de aileniz ile birlikte gulet ile çıkılan Yunan adaları turlarına katılabilirsiniz. Gerekli güvenlik önlemleri alınarak oluşturulan hizmetler çerçevesinde hem kendiniz hem de çocuğunuz için endişe etmenize gerek kalmıyor. Gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz tatilinizde farklı noktaları düşünmeniz gerekmiyor. Arkanıza yaslanarak tatilin keyfini çıkartabilirsiniz.

Yunan Adaları Kabin Turları
Kuzey Yunan Adaları Turları
Güney Yunan Adaları Turları

Gulet Yat ile Yunan Adaları Turu

Yunan adalarını keşfederken aynı zamanda lüks bir konaklama olanağı yaratmak istiyorsanız Gulet yat kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Turlara katılmanız durumunda belirli bir süre boyunca tekneden ve yolculuktan yararlanabilirsiniz. Kiralama işlemi ise aynı zamanda konaklama ve yolculuk gibi tüm unsurlara aynı anda ulaşmanıza imkan tanıyor.

Konforun yüksek olduğu tekneler neticesinde Yunan adalarını ziyaret edebilir, buralarda konaklayabilir ve tatilinizi farklı bir ülkede geçirebilirsiniz. Kış aylarının getirdiği soğuğu ve stresi bir çırpıda üzerinizden atmanızı sağlayan turlar, kültürel bilgi birikiminizi de arttırmanızı sağlıyor. Yeni yerler keşfederek yeni bilgiler edinebilir, gezerek tatilinize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Yaz tatilini yurt dışında geçirmek istiyor ancak uzak bir yere giderek kısıtlı sürenizi uçak yolculuğu ile harcamak istemiyorsanız Yunan adaları turları sizin için mükemmel bir seçenek. Uzak bir yere tatil gitmek, bir gün gidiş ve bir gün geliş olmak üzere toplam iki gününüzü yolda geçirmenize yol açabiliyor. Ülkemize yakın olan Yunan adaları ise bu süreyi tatile çevirmeyi sağlıyor.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak