Yunan Adaları Feribot Seferleri

Yunan Adaları Feribot Seferleri

Türkiye ile Yunan Adaları arasında feribot seferleri düzenlenmektedir. Bu feribot seferleri, turistlerin ve yerli halkın iki ülke arasında kolayca seyahat etmesini sağlar. İşte Türkiye ile Yunan Adaları arasındaki bazı popüler feribot seferleri:

Bodrum – Kos: Bodrum, Türkiye’nin popüler tatil beldelerinden biridir ve Yunanistan’ın Kos adasıyla feribot seferleri düzenlenir. Bodrum Limanı’ndan kalkan feribotlarla Kos adasına yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk yapabilirsiniz.

İzmir – Sakız (Chios): İzmir’den Sakız adasına feribot seferleri düzenlenir. İzmir’deki Alsancak veya Çeşme Limanı’ndan kalkan feribotlarla Sakız adasına ulaşabilirsiniz. Feribot seyahati genellikle 1-2 saat sürer.

Çeşme – Midilli (Lesbos): Çeşme’den Midilli adasına feribot seferleri düzenlenir. Çeşme Limanı’ndan kalkan feribotlarla Midilli’ye yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk yapabilirsiniz.

Kuşadası – Samos: Kuşadası’ndan Samos adasına feribot seferleri düzenlenir. Kuşadası Limanı’ndan kalkan feribotlarla Samos adasına yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk yapabilirsiniz.

Yunan Adalarına Geçebilen Tekneler

Yunan Adaları Feribot Seferleri

MERAK ETTIKLERINIZ

Yunan Adaları Feribot Seferleri , Türkiye’nin çevresindeki güzellikleri keşfetmek için ideal bir seçenek haline gelen Yunan Adaları feribot seferleri, kısa sürede yeni yerler keşfetmenizi sağlıyor. Ülkemize oldukça yakın bir konumda olan adalar, hem iklimi hem de denizi ile mükemmel bir tatil süreci yaşamanızı mümkün kılıyor. Üstelik feribot seferleri ile ekonomik bir tatil seçeneğini değerlendirebilir ya da gulet yat kiralama ile daha lüks seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Yunan adaları feribot seferleri neticesinde ailenizle veya sevdiğiniz dostlarınızla ada turuna çıkabilirsiniz. Kısa sürede varış noktalarına ulaşan seferler çerçevesinde tatilinizi planlamanız da mümkün. Yaz tatili için yurt dışına çıkmak istiyor anca çok fazla uzaklaşmak istemiyorsanız Yunan adaları bu konuda mükemmel bir seçenek haline geliyor.

Yakın olmasıyla ulaşım kolaylığı yaratan adalar, böylelikle ulaşımda süre kaybı yaşamanızı da önlüyor. Uzak bir kıtaya seyahat etmeniz durumunda neredeyse 2 gününüz yolculukta geçebiliyor. Böylelikle tatiliniz gidiş dönüş olmak üzere 2 gün kısalmış oluyor. Ancak daha yakın bir yeri tercih etmeniz, aynı günü tatiliniz içerisinde değerlendirmenize imkan tanıyor. Üstelik feribot seferleri neticesinde kişisel aracınızla seyahat etme imkanına da sahip oluyorsunuz. Böylelikle gittiğiniz yerde rahatça hareket edebilir, kişisel bir şekilde yeni noktalar keşfedebilirsiniz.

Uzak Yunan Adaları

Ekonomik Tatil İçin Yat Kiralama

Eğer feribot ile seyahat etmek yerine yat kiralayarak seyahat etmek istiyorsanız gulet yat seçeneğini göz önünde bulundurmayı deneyebilirsiniz. Lüks ve konfor unsurlarını bir araya getiren yat kiralama desteği, kişisel bir şekilde tatil yapmanıza imkan sunuyor. Feribot ile çıkacağınız turlarda olduğu gibi ister dostlarınızla ister ailenizle gezebilir, lüks yatın keyfini çıkarabilirsiniz. Kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan turlar, keşif yapmanıza dahi imkan tanıyor.

Yunan adaları Tekne Turları

Eğer Yunan adalarını feribot seferlerinden faydalanarak gezmek yerine gulet yat kiralayarak dolaşmak istiyorsanız öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Örneğin kaç kişi ile tura çıkmak istiyorsanız? Eğer cevabınız 3 veya 4 kişi ile sınırlıysa daha minimal boyutlardaki teknelere yönelebilirsiniz. Kalabalık grup olmanız durumunda ise elbette daha geniş ve oda sayısı açısından daha büyük bir yat kiralamanız yerinde bir karar olacaktır.

Santorini Mikanos Turları
Yunan Adaları Feribot Seferleri

Özellikle kalabalık tatil gruplarında ekonomik bir seçenek haline gelen yat kiralamak, elbette gulet seçeneği ile lüks seviyesinde oluyor. Bu durum hesaba katılacak olursa lüks seviyesine uygun fiyatlar ile ulaşıldığı söylenebilir. Genel olarak 1500 euro seviyesine kadar çıkabilen fiyatlar, daha farklı seçeneklerden de oluşuyor. Nitekim bundan dolayı ihtiyaç duyduğunuz özellikler son derece önemlidir.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Yunan Adaları Feribot Seferleri

 

Yunan Adaları Feribot Seferleri

Yunan Adalarını Keşfederken Eğlenin

Eşsiz maviliklere açılan Yunan adaları, kış boyunca yaşadığınız tüm stresi neredeyse bir gün içerisinde alıp götürüyor. Yoğun iş hayatından ve gündelik koşuşturmadan dolayı yaşadığınız tüm sinirlilik halinden ve stresten bir çırpıda kurtulmanız mümkün oluyor. Üstelik bu esnada ulaşım ve konaklama gibi unsurları da düşünmenize gerek kalmıyor.

Yat kiralamak, gezi ve keşif için son derece faydalı olduğu gibi aynı zamanda konaklama olanağı yarattığı için de sıklıkla tercih ediliyor. Böylelikle tek bir kiralama işlemi ile tatil için ihtiyaç duyduğunuz önemli unsurlara aynı anda ulaşmanız mümkün hale geliyor. Geriye sadece gezmek ve stres atmak kalıyor.

Yunan Adaları Kabin Turları
Kuzey Yunan Adaları Turları
Güney Yunan Adaları Turları

Arkadaşlarınız ile eğlenmeye uygun olan gulet kiralama, aynı zamanda aileler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor. Alınan güvenlik önlemleri neticesinde çocuğunuz için endişe etmenize gerek kalmıyor. Aileniz ile gönül rahatlığı ile tatilin keyfini çıkarabilir bu esnada Yunan adalarını keşfe çıkabilirsiniz. Farklı yemeklerin tadına bakabilir bu sırada eşsiz denizde serinleyebilirsiniz.

İletişim Bilgisi

Liste
Platin Yatçılık
  • Platin Yatçılık

Bu tekne hakkında bilgi alın

Tekne Tipini Seçin

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak