Haftalık Gulet Kiralama

Ana Sayfa » Gulet Kiralama » Haftalık Gulet Kiralama

Haftalık Gulet Kiralama

Haftalık Gulet Kiralama Yılın yorgunluğunu sakin bir deniz tatiliyle atmayı düşünüyorsanız haftalık gulet kiralama faaliyetlerine bir göz atmalısınız. Keza ailenizle ya da sevdiklerinizde baş başa zaman geçirmeyi planlıyorsanız bu tekneler tam da size göre. Kendi keyfinize göre yönlendirebileceğiniz böyle bir tatil seçeneği çoğu zaman kutlamalar için de tercih edilebiliyor. Başta balayı tatiliniz olmak üzere pek çok özel seyahatleriniz için ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun kiralık gulet seçeneklerine göz atmakta fayda var. Özellikle de kiralama fiyatlarının çok yüksek olacağını düşünüyor ve kendinizi bu zevkten mahrum bırakıyorsanız Platin Yatçılık ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Haftalık Gulet Kiralama
Haftalık Gulet Kiralama

Türkiye’nin birbirinden güzel koylarında konforlu, lüks ve tamamen size özel bir tatil planlıyorsanız fiyatlarıyla size cezbedecek kiralık tekne opsiyonlarına yönelmek akıllıca olacaktır. Kişi sayısını netleştirerek kendi bütçenize en uygun olan kiralık gulet tekneleriyle dönemin tüm yorgunluğunu arkanızda bırakabilirsiniz.

Haftalık Gulet Kiralama Seçenekleri

Çoğu kişinin hayali olan tekne tatilleri kişilere özgür ve kendi gönüllerince eğlencenin de kapılarını aralıyor. Özellikle de farklı kişi sayılarına göre değişkenlik gösteren haftalık gulet kiralama faaliyetleri kişilerin bütçelerine göre ayarlanıyor. Örneğin kiralık tekne için ayırdığınız bütçe az ise ekonomik seçeneklere odaklanabiliyorsunuz. Kendi imkanlarınız dahilinde tercih edebileceğiniz bu kiralık gulet seçeneklerine daha yakından bakarsak;

  • Ekonomik guletler,
  • Lüks guletler,
  • De lüks guletler,
  • Exclusive guletler şeklinde sınıflandırılır.

Bu sınıflandırma kuşkusuz kamera sayıları ve tekne uzunluğuyla yakından ilişkilidir. Her kiralık tekne grubunu inceleyebilir ve sizin için hangisi daha iyi bir seçenek ise ona yönelebilirsiniz.

Ekonomik guletler olarak karşınıza çıkan tekneler çoğu deniz aşığının ilk tercihleri arasındadır. En klasik guletler bu grupta yer alır ve genellikle 20 metreye kadar farklı uzunluklara sahiptir. Klimalı olarak kiralanan bu tekneler ile mavi tura uygun fiyatta çıkabilirsiniz. En az 3 kameralı olarak hazırlanan bu gulet grubu kişi sayısına ve isteklere göre tercih edilebilir.

Haftalık Gulet Kiralama Avantajları

Bahar aylarının başlangıcıyla birlikte çoğu kişi sezonun en güzel günlerini denizde geçirmek istiyor. Bu konuda bütçesini tekne kiralama için kullanmak isteyenlere de en uygun avantajı gulet tekneler sunuyor. En az bir haftalık kiralayabileceğiniz bu tekneler mürettebatıyla birlikte unutulmaz günler yaşamanıza olanak sağlıyor. İstediğiniz koyda demirleyip istediğiniz anda yeniden yola çıkabildiğiniz gulet kiralama avantajları şunlardır:

  • Lüks, konforlu ve özgür bir tatil imkânı tanır.
  • Dilediğiniz sayıda misafirinizi ağırlama ve gönlünüzce bir organizasyon fırsatı verir.
  • Farklı eğlence aktiviteleri planlamanıza olanak tanır.
  • Başta kaptan olmak üzere farklı görevlerdeki mürettebat ile sorunsuz, keyifli ve güvenli bir şekilde tatilinizi geçirebilirsiniz.
  • Özellikle çeşitli kutlamalar, evlilik yıldönümü ya da evlilik tekliği gibi çoğu özel toplantılarda bu şekilde yat kiralama faaliyetleri tatilinizi da daha özel bir hale getirir.
  • Tatil bölgelerindeki yoğunluk ve gürültüden uzakta kendi eğlencenizi yaratmanızı sağlar.
Haftalık Gulet Kiralama
Haftalık Gulet Kiralama

Haftalık Gulet Kiralama Firmaları

Gözlerden uzakta, maviliklerin ortasında bir tatil arıyorsanız ve tercihinizi kiralık yat opsiyonlarından yana kullanacaksanız Platin Yatçılık ile bir görüşme ayarlayabilirsiniz. Keza son dönemlerde kiralık tekne seçenekleri online ortamlardan da halledilebiliyor. Kiralamayı planladığınız tekne çeşitleri ve haftalık ücretleri hakkında bir ön araştırma yapabilir, fikir edinebilirsiniz. Aynı zamanda bu teknelerle birlikte sizlere sunulacak olan ayrıcalıkları da öğrenmiş olursunuz. Eğer hala bir tatil planlamadıysanız ve bol huzurlu bir seçenek arıyorsanız yolcu sayınıza göre bir tekne seçmeniz mantıklı olacaktır. Bu alandaki tecrübesine güvenebileceğiniz ve yıllardır kiralık tekne işiyle ilgilenen firmalarla iletişim halinde kalabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak