Yat Kiralama Fiyatları Bodrum

Ana Sayfa » Yat Kiralama » Yat Kiralama Fiyatları Bodrum

Yat Kiralama Fiyatları Bodrum

Yat Kiralama Fiyatları Bodrum Eğer eşsiz bir tatili deneyimlemek ve günlük hayatınızın stresinden kurtulmak için bir tatil rotası planlamaya çalışıyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü Platin Yachting & Sailing olarak sizlere uygun fiyatlı yat kiralama seçenekleri sunmaktayız. Kiralayacağınız yat ile çıkacağınız mavi bir yolculuk size bütün stresinizi unutturabilir ve eşi benzeri bulunmayan bir deneyim kazandırabilir. Denizlerin hâkimi olabileceğiniz bu tatil türü sevdiklerinizde kaliteli vakit geçirmenizi de sağlayacaktır. Üstelik kiralayacağınız yatları hem kaptanlı hem de kaptansız şekilde tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yat kiralama fiyatları Bodrum genelinde şu kriterlere göre belirlenir:

  • Kiralayacağınız yatın boyutu
  • Yatta çalışacak personel sayısı
  • Yat türü
  • Yatta yer alacak ekipmanlar (jet ski, jakuzi vs.)

Bu kriterler doğrultusunda kiralayacağınız yatların fiyatları da değişiklik gösterebilir. Ancak her yat seçeneği piyasadaki diğer alternatiflerine kıyasla daha uygun fiyatlı olacaktır. Böylece kendinize mükemmel bir rota oluşturabilir ve unutulmayacak bir tatil elde edebilirsiniz. Yat fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Yat Kiralama Fiyatları Bodrum
Yat Kiralama Fiyatları Bodrum

Yat Çeşitleri

Eğer ilk defa yat kiralayacaksınız dikkat etmeniz gereken birkaç farklı konu bulunmaktadır. Örneğin, tercih edeceğiniz yat türü planladığınız tatile göre değişiklik gösterebilir. Eğer çok kalabalık bir grupla tatil planı yapıyorsanız kabin sayısı daha fazla olan bir yat tercih edebilirsiniz. Daha lüks bir tatil gerçekleştirmek istiyorsanız da de lüks guletlere göz atabilirsiniz. Bütün tercihlerinize uyum sağlayabilecek çok sayıda farklı yat çeşidi bulunmaktadır. Platin Yatching & Sailing bünyesinde bulunan yat çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Gulet Yatlar
  • Katamaran Yatlar
  • Yelkenli Yatlar
  • Motoryatlar

Eğer yat kiralayarak gerçekleştireceğiniz tatilden neler beklediğinizi biliyorsanız hangi çeşit bir yat istediğinize de daha kolay karar verebilirsiniz. Ayrıca karar vermenize yardımcı olması adına bizlerle iletişime geçebilir ya da web sitemizde yer alan bilgilendirici yazılara göz atabilirsiniz.

Bodrum Mavi Tur

Ülkemizin en gözde şehirlerinden biri olan Muğla’nın Bodrum ilçesi görmeye doyamayacağınız güzelliklerle doludur. Özellikle de sahil kesiminde eşsiz doğa güzellikleri yer almaktadır ve herkesin görmesi gereken tarihi ögeler bulunmaktadır. Bu benzersiz doğanın tadını çıkarmanın en konforlu yolu ise yat kiralayarak Bodrum sahillerinde keyifli bir tatil geçirmenizdir. Böylelikle hem serin suların tadını çıkarabilir hem keyifli aktiviteler yapabilir hem de Bodrum’un doğasını gönül rahatlığı ile keşfedebilirsiniz. Üstelik bu mavi tur sizlere beş yıldızlı otellerden daha konforlu bir yaşam alanı sunacaktır.Yat Kiralama Fiyatları Bodrum Bu konforlu yaşam alanı ailenizle ve sevdiklerinizde unutamayacağınız bir tur gerçekleştirmenizi sağlar.

Ek olarak bu eşsiz mavi tur fırsatı olabildiğince uygun fiyatlara sahiptir. Bütçenizi zorlamadan son derece keyifli ve konforlu bir tatil planına sahip olabilirsiniz. Eğer mavi turların fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-cok-mu-pahali/ adresine göz atabilirsiniz.

Yat Kiralama Fiyatları Bodrum
Yat Kiralama Fiyatları Bodrum

Mavi Yolculuk ile Huzurlu Bir Tatil

Eğer bütün dertlerinizden, stresinizden ve pandeminin getirmiş olduğu yorgunluktan kurtulmak istiyorsanız mavi yolculuk ile huzurlu bir tatil gerçekleştirmek size iyi gelecektir. Açık sularda ferah bir şekilde gerçekleştireceğiniz konforlu bir tatil sizlere bütün enerjinizi geri kazandırabilecek niteliktedir. Ayrıca bu mavi yolculuk esnasında çeşitli su sporlarını gerçekleştirebilir, keyifli aktiviteler yapabilir ve eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Kiralayacağınız yat türüne göre birbirinden farklı ek özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Farklı yat çeşitleri farklı fiyatlara sahiptir ve böylece bütçenize en uygun yatı tercih etmeniz kolaylaşır. Ayrıca her bir yat son derece konforludur ve tatilin tadını sonuna kadar çıkarmanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra daha konforlu bir tatile sahip olmak istiyorsanız tekne hayatının püf noktalarını da öğrenmek isteyebilirsiniz. Tekne hayatında dikkat etmeniz gerekenler hakkında fikir edinmek istiyorsanız https://www.platinyatcilik.com/teknede-dikkat-edilmesi-gerekenler/ adresindeki yazımıza göz atabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak