Satılık Yatlar

Satılık Yatlar

Satılık Yatlar
Satılık Yatlar

Herkes kendine ait bir şeyin olmasını elbet ki ister. Üstelik bunların hepsi sadece ihtiyaç gereği alınması gereken şeyler de değildir. Kendinize vakit ayırmak için alacağınız şeyler de daha eğlenceli bir hayat tarzına sahip olmanız için yeterlidir. Satılık Gulet Yat ilanlarına bakarak kendinize uygun olanını seçerek hayallerinize ulaşabilirsiniz. Ailenizle birlikte çok daha az bir ücret karşılığında tatile çıkarak eşsiz manzaraları izleyebilirsiniz. Üstelik bunun için tekne kiralamanıza da gerek kalmayacaktır. Üstelik bunun yanı sıra başka amaçlar için de tekne kiralamanız mümkündür.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Burada önemli olan sadece sizin ne istediğinizi bilmenizdir. Ancak tekne satın almak sanıldığı kadar da kolay bir iş değildir. Yat satın alırken mutlaka dikkatli olmanız gerekmektedir.

Teknede Yeme içme
Tekne Kiralama Fiyatları

Yat Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

Tekne satın alırken bu işe kendinizi çok kaptırmamaya dikkat edin. Ne tarzda bir tekne istediğinizi belirleyerek maliyeti de ucuz tutabilirsiniz. Kendi bütçenizi fazla zorlamadan tekne sahibi olmak istiyorsanız, kapsamlı bir araştırmaya ihtiyaç duyacaksınız. Bunun yanı sıra tekne alırken amacınızı da iyi belirlemelisiniz. Örnek verecek olursak, sürat teknesi aldığınız zaman amacınız balık tutmaksa istenilen sonucu elde edemeyebilirsiniz. Ayrıca yelkenli tekne türleri de nehirlerde kullanım için tasarlanmamıştır. Bu gibi durumlar en sonuncu noktalardır ancak durum toparlanacak olursa, isteğiniz dışında bir amaçla üretilen tekneyi almanız sağlıklı bir düşünce tarzı değildir.

Satılık Yatlar
Satılık Yatlar

Gulet Kiralama
Teknede Yaşam
Yunan Adaları

Yaşadığınız bölgeye hangi tarzdaki tekneler daha iyidir bunu belirlemeniz çok önemlidir. Bölgenizde en yaygın tekne tipini belirlemek ikinci el tekne alma konusunda size çok yardımcı olacaktır. Ayrıca satın aldığınız tekneyi sonradan Gulet Yat Kiralama mavi Turişleri için kullanmak istiyorsanız, seçiminizi de buna göre yapmanız daha iyi olacaktır. Eğer satın almayı kafanıza koyduysanız, mutlaka alacağınız teknede uzun zaman geçirerek emin olmaya çalışın. Çevrenizde bulunan marina veya denizcilik kulüplerini ziyaret etmeniz yerinde bir tercihtir. Bu sayede alacağınız veya benzeri teknelerle ilgili kapsamlı bir araştırma da yapmış olursunuz. Bilgi almak için en güvenilir kaynaklar da tekne sahiplerinin kendileridir. Buradaki insanlar teknelerinin artı ve eksi yönlerini sizlerle paylaştığı zaman kafanızda bir şekil de oluşmaya başlayacaktır. Bunun yanı sıra güvenilir acentalardan da bilgi alışverişi yapmak çok önemlidir.

Size uygun tekne tiplerinin yeni ve ikinci el ilan fiyatlarını gözden geçirerek piyasanın takibinde kalmayı da ihmal etmeyin. Aynı özellikteki ve yapım tarihindeki teknelerde bile uçurumlar kadar fark oluşabildiğinden dolayı tüm ilanları gözden geçirmeye çalışmalısınız. Araştırma kapsamınızı geniş tutmaya özen gösterin. Sadece bir marka veya model üzerinden yürümeyin. Bu sayede karar kıldığınız modelden çok daha iyilerini alabilirsiniz.

Satılık Yatlar
Gemi Turları

Yeni Ve İkinci El Tekneler

Satılık Yatlar
Satılık Yatlar

Bir tekneyi 5 yılı aşkın bir sürede kullanma niyetiniz varsa ve maddi durumunuz da bunun için uygunsa, yeni tekne almak daha makul olanıdır. Teknenizi seçerken kullanıcı yorumlarını ve suda test sürüşü yapmayı da ihmal etmeyin. Bu sayede tekne hakkında ihtiyacınız olan bilgileri toplayabileceksiniz. Çeşitli siteler üzerinden de araştırmanızı yapmanız mümkündür.

ilk Defa Gemi Turuna Katılacaklara Tavsiyeler

Gulet Kiralama seçeneğinin yanı sıra ikinci el tekne satın alarak kendinize özel bir yatınızın olmasını da tercih edebilirsiniz. Yeni tekneler gibi ikinci el teknelerin de bazı avantajları mevcuttur:

İkinci el tekne fiyatlarına bazı durumlarda güvenlik ekipmanları ve diğer imkanlar da dahil olmaktadır. Ayrıca teknenin önceki sahibinden kalma çizikler de daha rahat olmanızı sağlayacaktır. Yani yeni teknenizi çizdiğiniz zamanlarda daha fazla üzülmeniz de söz konusudur. Bu yüzden teknede bulunan çiziklere yenisini eklemek sizi fazla rahatsız etmeyecektir.

Tekne alırken bu gibi detaylara çok dikkat etmeniz faydanıza olacaktır.

İslami Mavi Yolculuk
Dalış Turları