Dalış Turları

Ana Sayfa » Dalış Turları

Dalış Turları

Alışılmışın dışında ve heyecanlı tatil geçirmek isteyen kişiler için Gulet Yat Kiralama seçeneğinin bir alternatifi olarak dalış turları gösterilebilir. Dünyanın en büyük güzelliklerinden olan deniz altı yaşamı incelemek harika bir his olmaz mı? Diğer canlılarla iç içe anlar yaşayarak tatil sezonunu çok daha eğlenceli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra dalış turlarını diğer tatil planlarından ayıran birçok farklı özellik bulunmaktadır. Tatil sırasında dalış turları yaparken başka imkanlardan da faydalanmanız mümkün olacaktır. Sadece kısa bir süreliğine bile olsa denizin daha derin katlarına inerek kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Mavi Tur
Yacht Charter Turkey

Özellikle su sporlarını seven kişiler için vazgeçilmez olan dalış keyfini tatmak artık o kadar da zor bir iş değildir. Türkiye’nin en ünlü tatil bölgelerinde dalış keyfi yaşayarak ömür boyunca unutamayacağınız heyecan ve adrenalin hislerini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Teknede Yeme içme
Tekne Kiralama Fiyatları

Dalış Turları
Dalış Turları

Gittiğiniz tatil beldesinde dalış turlarının yanı sıra birçok farklı aktivitelerle de karşılaşabilirsiniz. Eğer diğer aktiviteler sizlere fazla sıkıcı ve normal gelirse, alışılmışın dışında bir keyif olan dalma keyfini yaşayabilirsiniz. Bu tarz eğlenceli aktivitelere yoğun ilgi gösterilmektedir. İster yerli, isterse de yabancı turistlerin gittiği tatil bölgelerinde mutlaka dalış keyfi yaptıkları bilinmektedir. Bu turlar tüm gün sürmektedir. Sabah saatlerinden kaldığınız yerden alınarak araçlarla teknenize kadar getirilirsiniz. Teknede sizlere kısa bir eğitim verilmektedir. mavi Tur Eğer dalış sertifikanız yoksa, bu bilgilendirmeleri dikkatle dinlemenizde fayda olacaktır.

Ancak sertifikanız yok diye de üzülmenize gerek yoktur. Gerekli olan tüm detaylar dalış hocaları tarafından en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır. Bunun yanı sıra dalış sırasında eğitmenleriniz tarafından da izlenmekte olduğunuzu unutmamalısınız. İlk dalışınızda sizlere temel bilgilerin verilmesi amaçlanmaktadır. Gideceğiniz ikinci noktadaysa daha serbest olacak ve dalış hazzını sonuna kadar yaşayacaksınız. 17:00 civarlarında son bulan dalış turu boyunca geçen sürede tekne birkaç farklı noktaya ilerleyerek sizlere daha fazla yeri göstermeye çalışacaktır. Ayrıca sizin sıranız olmadığı zamanlarda bile dalış noktalarında rahatça yüzebilirsiniz. Ayrıca tıpkı Gulet Kiralama hizmetleri gibi dalış turlarında da fiyata göre farklı imkanlar tura dahil edilmektedir. Eğer içerisinde öğle yemeği içeren dalış paketlerini seçerseniz, fiyatta da bir artışın söz konusu olacağını göreceksiniz.

Gulet Kiralama
Teknede Yaşam
Yunan Adaları

İkinci dalış noktasına ulaştığınız zaman dalış hocalarınızın yanı sıra sizlere fotoğrafçılar da eşlik edecektir. Dalış anınızı ölümsüzleştirmek için harika bir fırsattır. Dalış turları sırasında sizlere gerekli olan tüm ekipmanlar da teknede bulunmaktadır. Bu ihtiyaçların hepsi teknenin içerisinde bulunmaktadır. Teknelerin dalış noktaları güne göre değişebilmektedir. Hava koşulları her noktada aynı olmadığından dolayı gün içerisinde en uygun noktalar seçilerek dalış rotası belirlenmektedir. Ancak mavi suların her noktası görülmeye değerdir ve nereye giderseniz gidin, memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dalış Turları
Dalış Turları

Satılık Yatlar
Gemi Turları

Denizin altındaki yaşamı merak edenler için dalış tecrübesi yaşamak eşsiz bir anı olarak hafızanızda kalacaktır. Fotoğraflarla dalış anınızı ölümsüzleştirerek kendi çocuk ve torunlarınıza da bahsedebilirsiniz. Sadece bir gün öncesinden rezervasyon yaptırarak bile dalış turlarına katılabilirsiniz. Geriye kalan rutin işlemler de acenta tarafından kısa süre içerisinde halledilecektir.

Ancak burada önemli olan acenta seçimi yaparken dikkatli olmanızdır. Bilindiği gibi özellikle sanal ortamlarda dolandırıcıların sayısı gün geçtikçe artıyor. Gulet Yat kiralama gibi dalış turlarında da dolandırıcı mağduru olabilirsiniz. Bunun için mutlaka web sitesini ziyaret ettiğiniz acentanın gerekli evraklarının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca önceden yakın çevrenizde çeşitli acentalardan dalış turu rezervasyonu yaptıran kişilerden bilgi alabilirsiniz. İnanın tecrübeli kişilerden yardım almak sizin için çok daha iyi olacaktır.

İslami Mavi Yolculuk
Dalış Turları