Bozburun Tekne Kiralama

Bozburun Tekne Kiralama Marmaris ve çevresinde Tekne Kiralama istiyorsanız görülmesi gereken en önemli turistik bölgelerden birisi de Bozburun’dur. Marmaris’in en güzel körfezlerinden biri olan Bozburun, adını etrafını çevreleyen gümüşi boz renkli dağlarından almıştır. İç denizi andıran suların kıyısında yer alan bu şirin kasaba, ahşap gulet yapımında başı çeken bölgelerimizdendir.

Bozburun Bilgesinden çıkışlı Gulet Kiralama seçenklerini görmek icin lutfen Arayınız

Mavi Yolculuk Tekneleri

Türkiye Mavi Yolculuk dilediğiniz seyir seçenekleri ile size unutulmaz bir deniz tatili sunacaktır.

Kabin Kiralama Rotaları

Bozburun, merkezi denizin hemen kıyısına paralel konuşlanmış sakin bir kıyı kasabasıdır. İki katlı evleri, pansiyonları, geleneksel restoranları ve denizde salınan tekneleri ile Bozburun tekne kiralama gezilerinin mutlaka görülmesi gereken rotaları arasında yer alır. Doğal güzellikleri, masmavi denizi, yapısallaşmanın tehdit etmediği çevresi ile ziyaretçilerine dingin bir atmosfer sunmaktadır.

Gulet Kiralama Fiyatları

Guletleri sınıflara ayırırsak 

1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Deniz feneri ile ünlü Bozburun, fener etrafındaki limandaki küçük balıkçı tekneleri, mavi yeşil denizi ve etrafındaki tepelikleriyle muhteşem bir panoramaya sahiptir. Bu muhteşem ambiansa kiralık tekneler, guletler ve yelkenlilerin görüntüsü eşlik eder.

Bozburun Yarımdasında birçok koy güzellikleriyle kendisini görmeye gelenleri hayran bırakır. Bozburun’u Ege ve Akdeniz’e bağlayan ‘Ada Boğazı’, Serçe Limanı ve Bozukkale Tekne Kiralama Turları ile ziyaret edilebilir. Kara turları ile bölgenin diğer beldeleri olan Hisarönü, Orhaniye, Turgut, Selimiye, Bayırköy, Söğüt, Kızılger ve Taşlıca mutlaka gezilmelidir. Yine hemen karşısındaki Yunanistan’ın Simi Adası Bozburun Tekne Kiralama rotasına dâhil edilebilir.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Gürültüden uzak, sessiz, naif ve tertemiz bir çevrede tatil yapmak isteyen, zamanını denizde geçirmek isteyen kişiler için zeytin, kekik ve limon kokulu Bozburun mavi turu, tekne kiralamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Bozburun Kiralık Tekneler için TIKLAYIN

Kiralık Yatlar

Tekne Tipini Seçin

Tekne Kiralama Şirketleri: Bozburun’da tekne kiralama hizmeti sunan birçok şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerin web sitelerini ziyaret ederek, farklı tekneleri, hizmetleri ve fiyatları karşılaştırabilir ve size en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Ayrıca, mümkünse önceden rezervasyon yapmanız önerilir, özellikle yüksek sezonlarda (temmuz ve ağustos ayları) talep yoğunluğu olabilir.
 
Bozburun’da tekne kiralama yapmak, muhteşem doğal güzellikleri keşfetmek, sakin koylarda yüzme molası vermek ve unutulmaz bir deniz tatili deneyimi yaşamak için harika bir fırsattır. Tekne kiralama seçeneklerini ve detayları öğrenmek için yerel tekne kiralama şirketleriyle iletişime geçebilirsiniz.
kiralik trawler fiyatlari

Kiralık Trawler Fiyatları

Kiralık Trawler Fiyatları Kiralık Trawler Fiyatları Baştan çıkarıcı turkuaz suları,...
okumaya devam et
Yelkenli Tekne

Yelkenli Tekne

Yelkenli Tekne Nedir ?Yelkenli Tekne  Mavi yolculuk denince akla ilk gelen görüntülerden...
okumaya devam et
Bozburun Tekne Kiralama

Bozburun Tekne Kiralama

Bozburun Tekne Kiralama Bozburun Tekne Kiralama Marmaris ve çevresinde Tekne Kiralama...
okumaya devam et
patara tekne kiralama

Patara Tekne Kiralama

Patara Tekne Kiralama Tekne kiralama ile Ege ve Akdeniz kıyıları ile Yunan Adaları’na...
okumaya devam et

Merak Edilenler İLE

Tekne Kirala

Lüks Yat Kiralama Fiyatları

Lüks Yat Kiralama Fiyatları Bodrum, Fethiye ve Marmaris gibi popüler tatil bölgelerindeki lüks yat kiralama fiyatları Türkiye’nin güney sahil şeridi, muhteşem koyları, berrak denizi ve eşsiz doğal güzellikleriyle ünlüdür. Bodrum, Fethiye ve Marmaris gibi tatil bölgeleri

Özel Yat Kiralama

Deniz seyahatlerinde lüks, konfor ve özgürlük arayanlar için özel yat kiralama, mükemmel bir deniz tatili deneyimi sunuyor. Özel yatlar, yolculara denizin keyfini çıkarırken birinci sınıf hizmet ve konfor sunan özel bir alan sağlıyor. Romantik bir kaçamak, aile tatili,

Yat Tatili

Yat tatili, mavi suların kucakladığı ve rüzgarın yelkenleri doldurduğu bir rüya gibi bir tatil seçeneğidir. Lüksün, konforun ve huzurun bir arada olduğu bu deneyim, dünyanın dört bir yanındaki tatil severlerin ilgisini çekmektedir.

Bodrum Kiralık Yat

Bodrum’da kiralık yat seçenekleri oldukça geniştir. Her bütçeye ve tatil tarzına uygun yatlar bulunabilir. Yelkenli tekneler, motorlu yatlar, katamaranlar ve daha birçok farklı tekne tipi arasından seçim yapabilirsiniz

Mavi Tur

Mavi Tur, Türkiye’nin muhteşem kıyılarında gerçekleştirilen unutulmaz bir deniz macerasıdır. Bu tur, turkuaz renkli denizi, sıcak güneşini ve mistik güzellikleriyle ünlü Türk kıyılarında yapılan bir seyahattir.

Kiralık Yat

Kiralık yat, farklı bölgelerde ve farklı boyutlarda sunulan çeşitli seçeneklerle tatilcilerin beklentilerini karşılamaya yönelik olarak tasarlanıyor. Fethiye, Bodrum, Marmaris, Göcek gibi Türkiye’nin popüler tatil bölgelerinde

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak