Bozburun Tekne Kiralama

Bozburun Tekne Kiralama
Ana Sayfa » Bozburun Tekne Kiralama

Bozburun Tekne Kiralama

Bozburun Tekne Kiralama Marmaris ve çevresinde Tekne Kiralama istiyorsanız görülmesi gereken en önemli turistik bölgelerden birisi de Bozburun’dur. Marmaris’in en güzel körfezlerinden biri olan Bozburun, adını etrafını çevreleyen gümüşi boz renkli dağlarından almıştır. İç denizi andıran suların kıyısında yer alan bu şirin kasaba, ahşap gulet yapımında başı çeken bölgelerimizdendir.

Bozburun Bilgesinden çıkışlı Gulet Kiralama seçenklerini görmek icin lutfen Arayınız

Mavi Yolculuk Tekneleri

Bozburun, merkezi denizin hemen kıyısına paralel konuşlanmış sakin bir kıyı kasabasıdır. İki katlı evleri, pansiyonları, geleneksel restoranları ve denizde salınan tekneleri ile Bozburun tekne kiralama gezilerinin mutlaka görülmesi gereken rotaları arasında yer alır. Doğal güzellikleri, masmavi denizi, yapısallaşmanın tehdit etmediği çevresi ile ziyaretçilerine dingin bir atmosfer sunmaktadır.

Gulet Kiralama Fiyatları

Guletleri sınıflara ayırırsak 

1: Ekonomik ve Klimalı Gulet
2: Lüks Guletler
3 : De Lüks Guletler
4: Exclusive Gulet Yatlar

Deniz feneri ile ünlü Bozburun, fener etrafındaki limandaki küçük balıkçı tekneleri, mavi yeşil denizi ve etrafındaki tepelikleriyle muhteşem bir panoramaya sahiptir. Bu muhteşem ambiansa kiralık tekneler, guletler ve yelkenlilerin görüntüsü eşlik eder.

Bozburun Yarımdasında birçok koy güzellikleriyle kendisini görmeye gelenleri hayran bırakır. Bozburun’u Ege ve Akdeniz’e bağlayan ‘Ada Boğazı’, Serçe Limanı ve Bozukkale Tekne Kiralama Turları ile ziyaret edilebilir. Kara turları ile bölgenin diğer beldeleri olan Hisarönü, Orhaniye, Turgut, Selimiye, Bayırköy, Söğüt, Kızılger ve Taşlıca mutlaka gezilmelidir. Yine hemen karşısındaki Yunanistan’ın Simi Adası Bozburun Tekne Kiralama rotasına dâhil edilebilir.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Gürültüden uzak, sessiz, naif ve tertemiz bir çevrede tatil yapmak isteyen, zamanını denizde geçirmek isteyen kişiler için zeytin, kekik ve limon kokulu Bozburun mavi turu, tekne kiralamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Bozburun Kiralık Tekneler için TIKLAYIN

Kiralık Yatlar

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Sonraki gönderi

Türkiye Mavi Yolculuk

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak