Marmaris Tekne Kiralama

Marmaris Tekne Kiralama
Ana Sayfa » Marmaris Tekne Kiralama

Marmaris Tekne Kiralama

Marmaris Tekne Kiralama Mavi yolculukların ve tekne kiralamalarının en önemli noktalarından birisi olan ve mutlaka gezilmesi gereken bir bölge olan Marmaris’in tarihi M.Ö. 12.000’lere uzanmaktadır. Yüzyıllar boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Marmaris, günümüzde yurtdışı ve yurtiçinden gelen binlerce turisti ağırlamaktadır.

GULET


Ege ve Akdeniz’e kıyısı olan Marmaris büyük bir yarımadadır ve uzun ince coğrafi yapısıyla onlarca koyu barındırmaktadır. Armutalan, Beldibi, Turunç, Akyaka, Gökova, Bozburun, İçmeler. Hepsi de birbirinden önemli bu sahil ilçeleri Marmaris’e bağlıdır. Birbirinden güzel bu ilçeler, lacivert denizi, doğal koyları ve körfezleri tekne kiralayan tatilcilere sunmaktadır

KIRALIK YATLAR

.
Türkiye’nin en güzel körfezlerinden birisi olan Gökova, doğa ve tarihi birarada sunan saklı bir cennettir. Burada kara turlarında kuş gözlemlerine katılabilir, şanslıysanız denizde Akdeniz Foku’nu görebilirsiniz. Mavi bayraklı plajı ve altın renkli kumlarıyla Turunç; su sporları ya da kaya tırmanışları yapabileceğiniz Akyaka, sakin bir kıyı kasabası olan Bozburun, ünlü turizm bölgesi İçmeler ve doğallığını kaybetmemiş olan ve dalış imkânları veren Armutalan, Marmaris Tekne Kiralama programında izlenecek rotalardandır.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

SIKÇA SORULANLAR

Mavi yolculukların merkezi sayılan Marmaris’te demir atacağınız birbirinden farklı alanlar, konaklamayı tercih edeceğiniz muhteşem koylar bulunmaktadır. Yine Marmaris’e oldukça yakın olan Yunanistan’ın Rodos Adası tatilcilerin ziyaret etmesi gereken Mavi Yolculuk listesindedir.

Doğa, tarih, yeşil ve mavi. Marmaris Tekne kiralama size bütün bu güzellikleri yaşatmak için deneyimli personeli ile hazırdır. Programda belirlenen gün sayısına göre tatilinizi deniz keyfi ile iç içe yaşamak, konforlu teknede sevdiklerinizle mutlu anlar geçirmek için mükemmel bir fırsattır.

Marmaris Tekne Kiralama
Marmaris Tekne Kiralama

Kabin Kiralama Rotaları

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Sonraki gönderi

Tekne Kiralama Kaş

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak