Gulet Tekne Kiralama

Gulet Tekne Kiralama

Gulet Tekne Kiralama

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Gulet Tekne Kiralama

Gulet Tekne Kiralama

Gulet Tekne Kiralama Deniz turizminin önemli bir parçası olan gulet kiralama, Ege ve Akdeniz sahillerinin eşsiz güzelliklerini görmek için mükemmel bir seçimdir. Modern, klasik ya da ultra lüks kiralık guletler mavi tur, tatilin keyfine varmak ve denizin tadını çıkarmak için oldukça iyi bir alternatiftir.

Muhteşem koylarda konaklamak, rotanızı el değmemiş kıyılar ve yemyeşil adalara çevirmek, mavi yolculuk en önemli avantajlarındandır. Eşsiz doğayı mavi turla keşfetmenin yanı sıra kiralık guletler, her türlü rahatı ve lüksü müşterilerine sunmaktadırlar. Konforlu kamaralar, dekoratif salonlar ve şık güverteler gulet tatilini bir kat daha keyifli hale getirmektedir.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Mavi yolculuk sakin ve huzurlu bir tatil sizi beklerken, guletler son model donanımları ile günlük yaşamın hızına erişmeyi de sağlar. Özelliklerine göre Plazma TV, DVD, internet bağlantısı bulunan kiralık gulet seçenekleri, su sporları malzemeleri ve teknik ekipmanları ile mavi turda eğlenceli zaman geçirmenizi sağlar.

Açık denizde meltem esintisi ile yenen bir yemek molası ya da geceleri yıldızlar altında dinlenen bir müzik mavi yolculuğun en keyifli anlarındandır. Deneyimli kaptan ve ekibi ile tüm konforu sağlayan kiralık guletler, yaz tatilini masmavi denizlerde geçirmek, popüler mavi tur lokasyonlarına seyretmek ya da sakin kasabaların kıyılarına demir atmak isteyen mavi yolculuk sevdalıları için vazgeçilmez bir seçenektir.

Gulet Tekne Kiralama
Gulet Tekne Kiralama

Mesaj Gönderin

    KİRALIK GULET TEKNELER
    KİRALIK MOTORYATLAR
    KİRALIK TRAWLERLAR
    KİRALIK YELKENLİLER