Yelkenli Tekne

Yelkenli Tekne

Yelkenli Tekne

Ana Sayfa » Faydalı Bilgiler » Yelkenli Tekne

Yelkenli Tekne Nedir ?

Yelkenli Tekne  Mavi yolculuk denince akla ilk gelen görüntülerden birisi büyük beyaz yelkenleriyle mavi sularda salınan teknelerdir. Mavi turlarda özellikle tercih edilen tekne türlerinin başında gelen yelkenliler, uygun hava koşulları ve rüzgâr hızında motorların susturularak yelkenlerin açılması ile seyrine devam eden teknelerdir. Sadece rüzgâr ve deniz sesi ile yoluna devam eden Kiralık yelkenli tekneler bu halleriyle misafirlerine sakin ve huzurlu bir tatil sunar.

Tekne Kiralama

Deneyimli mürettebat şartlar doğrultusunda mavi sularda yelkenleri indirir ve en uygun deniz hızında yelkenli tekne salınarak yoluna devam eder. Yelkenler açıldığında tekne müthiş estetik görüntüye bürünür. Beyaz kanatlarıyla süzülen yelkenli tekne bu haliyle tekne kiralaması yapan misafirlerine unutulmaz anlar yaşatır.

Mavi Yolculuk Tekneleri

Mavi yolculuk daha önceden belirlenmiş seyahat rotaları bulunmaktadır. Her biri ayrı güzelliğe sahip sahil şeritleri ve onların muhteşem koyları yelkenli tekne kiralayarak gezilebilir. Gerek denizde geçirilecek güzel saatler, eğlenceli aktiviteler ya da sakin bir koyda konaklama gerekse ufak kara turlarıyla devam eden yelkenli tekne ile mavi yolculuk, tatilini lacivert-turkuaz sularda geçirmek isteyen çiftler, arkadaş grupları ya da geniş aileler için harika bir seçenektir.

Yelkenli tekneler günümüzde konforlu iç hacimleri ve dekoratif tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Denizde yaşamın zorlukları düşünülerek tasarlanmış kiralık yelkenliler, sınırlı alanlara sahip olmalarına rağmen otel konforunu misafirlerine yansıtmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışından gelen misafirler arzularına göre Bodrum, Marmaris, Fethiye Antalya ile Ege ve Akdeniz’in diğer güzel bölgelerinde ya da Yunan Adalarında yelkenli tekne keyfini doyasıya yaşayabilirler.

Yelkenli Tekne
Yelkenli Tekne
KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER