Motor Yat

Ana Sayfa » Motor Yat

Motor Yat Nedir?

Motor Yat Mavi yolculuklarda kiralaması yapılan farklı özelliklerde ve çok sayıda deniz aracı bulunmaktadır. Motor yatlar da Ege ve Güney sahillerini dolaşmak için en uygun kiralık tekne alternatiflerinden birisidir. Denizde geçirilecek bir tatilde olmazsa olmaz olan özellikler rahatlık ve konfordur. Motor yatlar konforlu iç hacimleri ve tasarımları ile mavi turların aranılan tekne tiplerindendir.

KIRALIK YATLAR

Geniş iç hacimleri, lüks kamaraları, uygun ebatta güvertesi ve iç salonu ile motor yatlar deneyimli mürettebatı eşliğinde mavi sularda otel konforunu tatilcilere yaşatır. Uygun deniz hızında giden motor yatlar, seyir esnasında içinde bulunanlar rahatsız etmeden yol alırlar. Oldukça farklı uzunluk ve kabin sayısına sahip motor yatlar, çiftlerden kalabalık gruplara kadar geniş yelpazede yolcu kapasitesini karşılayabilir ve arzuya bağlı olarak kiralama yapılır.

Gulet Kiralama
Teknede Yaşam
Yunan Adaları

Kiralık Motor yat diğer tekne tiplerine göre daha sığ sularda demir atabilirler. Bu özellik mavi yolculuk sırasında koyları daha yakından izleme imkânı vermektedir. Fethiye, Bodrum, Marmaris, Kekova, Dalyan, Adrasan, Olimpos’un yanı sıra Yunan Adaları ve daha birçok koy Motor yatlar ile yapılacak bir Mavi yolculukta gezilebilir.

İslami Mavi Yolculuk
Dalış Turları

Günümüzde denizlerde geçirilecek bir yaz tatili herkesin hayalidir. Engin sularda, yıldızlar altında gecelemek, gündüzleri balık turları ve dalışlar yapmak, dinlenmek ve güneşlenmek, tarihi bölgelere ve doğal güzelliklere yapılacak kara gezileri ve mutlak keyif. Motor yatlar sunduğu özellikleri, seyir rotaları ve Türkiye’nin görülmesi gereken mavi noktalara yaptıkları yolculukları ile misafirlerini memnun etmek için hazırdır.

Motor Yat
Motor Yat

Mavi Yolculuk Tekneleri

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Prev Post

Katamaran Nedir

Sonraki gönderi

Yelkenli Tekne

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak