Tekne Kiralama Fiyatları Göcek

Ana Sayfa » Tekne Kiralama » Tekne Kiralama Fiyatları Göcek

Tekne Kiralama Fiyatları Göcek

Tekne Kiralama Fiyatları Göcek Yaşam şartlarımızın değişmesi birçok alışkanlığımızı değiştirdiği gibi tatil alışkanlıklarımızı da büyük ölçüde değiştirmiştir. Özellikle yoğun iş tempomuz ve artan nüfus bizleri daha dingin tatil planları yapmaya yöneltmiştir. Bu tatil planlarının başrolü ise hiç kuşkusuz tekneler olmaya başlamıştır. Tekne tatilleri hem yalnızca beraber olmak istediğiniz insanlarla olma imkânı sunduğundan hem de konforlu olması açısından oldukça mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Tercihe göre birçok limana uğrayan teknelerimiz dileğinize göre Göcek uğramalı da olabilmektedir. Diğer liman seçeneklerimize https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tekne kiralama fiyatları Göcek’te tıpkı diğer seferlerimiz gibi istediğiniz özelliklere göre fiyatlandırılır. İsteğinize göre bir tekne kiralamak ve fiyat almak için https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyatları Göcek
Tekne Kiralama Fiyatları Göcek

Göcek Tekne Tatili

Göcek tekne tatili planlayanların vazgeçilmez limanlarından biridir. Göcek gerek doğası gerek sunduğu imkanlar açısından birçok insanın uğramak istediği yerlerdendir. Peki siz bir tatilden ne bekliyorsunuz? Gezip alışveriş yapmak mı yoksa küçük şirin bir kafede akşamüstü kahvesi içmek mi? İlginç ve birbirinden güzel fotoğraflar çekmek mi yoksa bedeninizi dinlendirecek harika bir çamur banyosu mu? Tüm bunları Göcek’te yapmanız mümkün. Göcek sunduğu çeşitli etkinliklerle insanları kendisine çeken çok yönlü bir limandır.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Siz de tekne tatili yapmak istiyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, Göcek’in harika koylarına kendinizi bırakabilirsiniz. Yassıcalar-Boynuzbuku koylarında yüzmek, dalış yapmak bir tatilden beklentinizi kesinlikle karşılayacaktır. Platin Yachting&Sailing ile dilediğiniz ve ihtiyacınız olan tekneyi bulabileceğinizi ve gerçek bir tatil yapabileceğinizi unutmayın. Hala istediğiniz tatil planını yapmadıysanız ve nasıl bir tekne istediğinize karar veremediyseniz https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama fiyatları aydan aya değişiklik gösterebilmektedir. Yaz mevsimiyle birlikte artan talep fiyatlarımızı büyük ölçüde değiştirmektedir. Siz de erken rezervasyon imkanımızdan yararlanarak daha uygun bir şekilde tekne kiralama imkânı elde edebilirsiniz. Web sitemizden kiralamak istediğimiz tekne, gulet, yelkenli vs. seçebilir ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Henüz tekne seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğiniz bilemiyor ve dolayısıyla karar veremiyorsanız endişelenmeyin. Müşteri temsilcimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Aklınıza takılan tüm sorularınız ve fikir almak için müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyatları Göcek
Tekne Kiralama Fiyatları Göcek

Tekne Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tekne kiralarken dikkat etmeniz gerekenler oldukça önemlidir. Aksi halde tatiliniz can sıkıcı bir hale gelebilir. Mağdur olmamak ve keyifli bir tatil deneyimi yaşamak için Platin Yachting&Sailing’i güvenle tercih edebilirsiniz.

  • Kiralama yapacağınız turizm şirketinin güvenilir olması oldukça önemlidir. 
  • Size eşlik edecek olan personellerin işlerinde uzman olması güvenliğiniz ve konforunuz açısından önem teşkil etmektedir.
  • Teknede uymanız gereken birtakım kurallar vardır. Bu kurallara uymak sağlığınız için oldukça önemlidir. Örneğin; güneş çarpmalarına veya rüzgârlı havalarda çok fazla ayakta kalmamaya özen göstermeniz gerekmektedir.
  • Tatilde kaç kişi olacağınız ve buna bağlı olarak ne kadar büyük bir alana ihtiyacınızın olduğu da oldukça önemli bir konudur.
  • Rotanızı belirlemelisiniz. Böylece kafa karışıklığı yaşamaz ve zamanınızı daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Teknede ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüz şeyleri firmamızla önceden konuşarak veya kendiniz edinerek gelmeniz de oldukça önemli hususlardan biridir.

Bunları önceden belirlemek ve kiralama aşamasında da bunlara uygun hareket etmek güvenli bir tatil geçirmenize yardımcı olacaktır. Firmamız tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için elinden gelen tüm imkanları siz müşterilerine sunmaktan mutluluk duyar. Siz de mavi yolculuk sırasında uyulması gereken kurallara özen gösterirseniz harika bir tatil kaçınılmaz olacaktır.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak