Gulet Kiralama Göcek

152 Tekneler
Sıralama:

Gulet Kiralama Göcek

Gulet Kiralama Göcek

 

Gulet Kiralama Göcek

Muğla ilinin Ortaca ve Fethiye ilçeleri arasında yer alan Göcek’ten tekne ve gulet kiralaması gerçekleştirmek merkezi konumu sebebiyle çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Dalaman Havalimanı’na yakınlığı sayesinde hangi şehirde olursanız olun, mümkün olan en kısa sürede kiraladığınız gulet teknesine adımınızı atmanız mümkündür. Tatile hızlı bir başlangıç yapmak ve vakit kaybetmeden mavi sulara dalmak için gulet kiralama yaparken Göcek Limanı’nı tercih edebilirsiniz.

Gulet Kiralama Göcek

Tekne Tipini Seçin

Türkiye’nin en gelişmiş yat beldelerinden biri olan Göcek’te tam 6 adet marina bulunmaktadır. Bu marinaların 4 tanesi Göcek merkezdedir. Tam bir liman beldesi olduğu için tekne ve gulet kiralamak isteyenlerin gözdesidir. Merkezi oluşu sebebiyle hem gemi kaptanları ve acentaları hem de bunların müşterileri tarafından sevilen bir lokasyondur. Göcek’te gulet kiralamak için Platin Yatçılık İletişim Sayfası’ndan hemen arayabilirsiniz.

Gulet Nedir?

Gulet tekneleri devasa boyutlarda olabilen bir yelkenli çeşididir. Hem rüzgar enerjisini, yelkenleri aracılığıyla kullanarak yol kat ederler hem de motora sahiptirler. Tarihte ilk kez Bodrum Limanı’nda üretilen gulet tekneleri uzun yıllar savaş gemisi olarak kullanılmıştır. Emekliye ayrılan savaş gemileri daha sonrasında turistik ve gezi faaliyetlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde bu teknelerden pek bir iz kalmamış olsa da gemicilikte gulet geleneği sürdürülmektedir.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Geleneksel olarak ahşaptan yapılan guletler, 2 kamaradan başlayıp 12 kamaraya kadar büyük olabilmektedir. Kapasitesi boyutuna ve kamara sayısına bağlı olarak 6 ila 80 kişiliktir. Guletler genellikle çok çeşitli teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Her birinin tasarımı kendine hastır ve birbirinden farklıdır. Bünyemizde bulunan tüm gulet teknelerini incelemek için tıklayın.

Gulet Kiralama Fiyatları

Gulet kiralarken dikkate alınması gereken birçok unsur bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve zevklerinize göre bir gulet seçimi çok önemlidir. Her bir unsur gulet kiralama fiyatlarında değişikliğe sebep olur. Bu unsurlardan ilki kişi sayısıdır. Herkesin konforlu ve kendi alanına sahip olacağı bir genişlikte gulet kiralamanızı tavsiye ederiz. Pandemi sebebiyle sosyal mesafe sağlanması gerektiği için kişi sayısından daha büyük bir gulet kiralamak mantıklı olabilir. Platin Yatçılık’a telefonla ulaşarak ihtiyacınıza ve zevkinize uygun bir gulet kiralamak için danışmanlık alabilirsiniz.

Gulet kiralama fiyatlarını belirleyen başka unsurlar şunlardır:

  • Kişi Sayısı
  • Kamara Sayısı ve Genişliği
  • Gulet Tekne Tasarımı
  • Teknolojik ve Konfor İmkanları
  • Yiyecek İçecek
  • Gerekli Personel Sayısı
  • Rota ve Yolculuk Süresi

Gulet Kiralama Göcek

 

Gulet Kiralama Göcek

Göcek Gulet Kiralama

Konforlu bir şekilde mavi sularda vakit geçirmek istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Göcek beldesinde Gulet kiralalamak Platin Yatçılık ile çok kolay ve aynı zamanda uygun fiyatlı. Tek yapmanız gereken kiralayacağınız tekneyi seçmek ve rotanızı oluşturmak. Belirlenen tarihte Göcek’e gelerek Göcek Liman’ında kiraladığınız tekneye kolayca ulaşabilirsiniz. Dalaman Havaalanına yakınlığı sebebiyle Göcek’ten gulet kiralamak çok konforludur.

Göcek Tekne Tatili

Hangi şehirde olursanız olun Göcek tekne tatili yapmak çok kolay. Saatler içerisinde bulunduğunuz şehirden uçakla Muğla’ya ulaşarak soluğu teknenizde alabilirsiniz. Şehrin kaosundan ve gürültüsünden kurtulmak için Platin Yatçılık’ı tercih ederek mükemmel bir gulet tatili sizi bekliyor. Uzman gemi personeli ve tüm konfor olanaklarından yararlanarak gulet teknesi kiralayarak engin denizlerin tadını çıkarın.

Gulet Tekne Göcek İletişim

Göcek Marina’ya demir atmış olan çok sayıda gulet teknemiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak ve gulet kiralamak için 0 546 454 28 58 numaralı telefondan Platin Yatçılık’a ulaşabilirsiniz. Çok geniş sayıda tekne seçenekleri ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Hemen arayın ve beğendiğiniz gulet teknesinin istediğiniz tarihlerde müsait olup olmadığını kontrol edin. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Merak Edilenler İLE

Tekne Kirala

Gulet Kiralama

Gulet kiralama, unutulmaz bir deniz tatili deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir. Gulet, Türk kıyılarında yaygın olarak kullanılan, tekne türüdür ...

Tekne Kiralama

Haftalık tekne kiralama, size özel bir tekne kiralayarak tatilinizi denizde geçirmenizi sağlayan bir seçenektir. Bu tatil seçeneği, size özgürlük ve esneklik sunar...

Yat Kiralama

Yat kiralama, size özgürlük, lüks ve unutulmaz anılar sunan benzersiz bir tatil deneyimidir. Denizin sınırsız güzelliklerini keşfetmek, gizli koylara ...

Mavi Tur

Mavi Tur, Türkiye’nin muhteşem kıyılarında gerçekleştirilen unutulmaz bir deniz macerasıdır. Bu tur, turkuaz renkli denizi, sıcak güneşini ve mistik güzellikleriyle ünlü Türk kıyılarında yapılan bir seyahattir.

Trawler Kiralama

Trawler tekne tipi, genellikle balıkçılık ve ticari amaçlarla kullanılan, denizde stabilite ve güvenlik sağlayan özel bir tekne tasarımıdır. Trawler’lar, özellikle uzun mesafeli seyahatlerde

Motoryat Kiralama

Motoryatlar, genellikle lüks ve modern tasarımlara sahiptir. Büyük motor gücüne sahip olmaları sayesinde yüksek hızlarda seyahat edebilir ve daha fazla mesafe kat edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak