Bodrum Mavi Tur

Bodrum Mavi Tur Yolculuk
Ana Sayfa » Bodrum Mavi Tur

Bodrum Mavi Tur

Bodrum Mavi Tur , Tatil ve mavi tur denilince akla ilk gelen yerlerden birisi olan Bodrum, onlarca koyu ve körfezi, alternatif bölgeleri, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle, yıllardır yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği turistik bir ilçedir.

MAVI TUR

Bodrum yarımadası mavi turlar için mükemmel bir rotadır. Yıllara meydan okuyan meşhur Bodrum Kalesi, Halikarnassos hikâyeleri, yel değirmenleri, muhteşem manzarasının yanında sosyal ve kültürel yaşamı, gece hayatı ve turistleri kendisine çeken, bunların yanı sıra yeşili ve mavisi ile dikkat çeken Bodrum, Ege ve Akdeniz kıyı şeridinde yol alan mavi tur teknelerinin mutlaka uğradıkları bir noktadır.

KIRALIK YATLAR

Bitez, Göltürkbükü, Gümüşlük, Gündoğan, Konacık, Mumcular, Ortakent Yahşi, Turgutreis, Yalıkavak yarımadanın önemli turistik beldelerindendir. Bodrum Mavi Turları ile Bodrum yarımadası ve çevresini denizden izleyebilir, oldukça yakın olan Yunan Adaları ’nı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum yarımadası ve çevresi olağanüstü koylarıyla Türk ve Yabancı onlarca yelkenli ve motor yatlara ev sahipliği yapar. Belirlenen güzergâhta hava ve yol şartlarına göre yol alan Mavi Tur tekneleri sizi karadan görme imkânı bulamayacağınız bölgelere götürür. Masmavi denizi, berrak suları ile ünlü olan ve yeşilin her rengini bulabileceğiniz bu koylarda duraklamak, yıldızlar altında yenilen güzel yemekler, teknede dinlenmek, doyasıya yüzmek, dalış yapmak ya da balık tutmak unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Bodrum Mavi Turlarında lüks tekneler konforuyla sizi rahat ettirecek, deneyimli ve ilgili kaptan ve mürettebat gezi sırasında isteklerinizi karşılamak üzere yanınızda olacaktır.

YUNAN ADALARI

Aileniz ve sevdiklerinizle muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız, uygun bütçeli Bodrum Mavi Tur sizin tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Bodrum Mavi Tur Yolculuk
Bodrum Mavi Tur

Kiralık Yatlar

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Prev Post

Gökova Mavi Tur

Sonraki gönderi

Fethiye Mavi Tur

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak