Mavi Yolculuk Kalkan

Mavi Yolculuk Kalkan

Mavi Yolculuk Kalkan

Ana Sayfa » Mavi Yolculuk » Mavi Yolculuk Kalkan

Mavi Yolculuk Kalkan

Mavi Yolculuk Kalkan Mavi yolculuk, özgürlük, uzaklaşma ve huzur hissi veren muhteşem bir tatil alternatifidir. Farklı fiyat seçenekleri ile her tip bütçeye uygun Mavi Yolculuk Turları tatilini masmavi denizin ortasında geçirmek isteyen, kıyılara bir de deniz tarafından bakmak isteyen kişiler için idealdir.

MAVI YOLCULUK

Son yıllarda oldukça popüler olan Mavi Yolculuk tatili Ege’nin girintili çıkıntılı koylarında ya da Akdeniz’in muhteşem denizinde konaklama imkânı sağlamaktadır.

KIRALIK TEKNELER


Kalkan, tatilinde Mavi Yolculuk deneyimini yaşamak, şehrin gürültüsünden ve tüm yılın stresinden kurtulmak isteyen çiftler, aileler ve gruplar için harika bir mavi tur noktasıdır. Eski adı Kalamaki olan, Kalkan, Kaş’a bağlı bir tatil beldesidir. Sırtını dağlara yaslamış bu küçük belde, dik ve dar sokakları ile meşhurdur. Bu sokaklar ve begonvil kaplı bahçeli evlerin büyük çoğunluğu deniz tarafına bakar. Likya döneminden kalma tarihi kalıntılar ve günümüze kadar gelebilmiş Rum evleri ile geçmişten izler taşır Kalkan. Bu güzel belde ayrıca harika restaurantları ve pansiyonları ile ünlüdür.

KIRALIK TEKNELER

Yabancı turistlerin ve özellikle İngiliz vatandaşlarının oldukça rağbet ettiği Kalkan’da, özellikle turkuaz renkli denizi ile meşhur Kaputaş Plajı ve uzun sahili ile ünlü Patara Kumsalı görülmeye değer yerlerdendir. Kalkan’a oldukça yakın Limanağzı Koyu’nda demir atılabilir, burada muhteşem bir yemek ve deniz molası verilebilir. Yine Kalkan turlarında Kaş, Kekova, Demre, Finike ziyaretleri yapılır. Muhteşem Kalkan Mavi Yolculuk deneyiminde özellikle farklı sahalara dalış yapabilir, yakın çevrede bulunan Kaş Limanından Meis Adasına selam verebilir, Kekova’da batık şehre tepeden bakabilir, Demre’de tarihi Kaya Mezarlarını görebilir ve Aziz Nikola (Noel Baba) Kilisesi’ne kaya turu ile ulaşabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Kalkan
Mavi Yolculuk Kalkan

Mavi Yolculuk Tekneleri

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER