Katamaran Nedir

katamaran

Katamaran nedir

 Katamaran Tatilin tadını bir de denizde yaşamak istiyorsanız, Mavi Yolculuk sizin için harika bir seçenektir. Türkiye’nin farklı kıyı noktalarına denizden seyrederek huzurlu bir tatil keyfi, Mavi turlar ile yaşanır. Mavi Yolculuk gezileri için türlü alternatifler mevcuttur. Örneğin yolculuk gün sayısı, güzergah çeşitleri, kabin sayıları ve tekne tipleri çok çeşitlidir ve size uygun bir paket mutlaka tarafımızca size sunulacaktır.

 

KIRALIK YATLAR

Mavi Yolculuklar farklı modellerde birçok Yat kiralama ile yapılmaktadır. Tekne modelleri; hızları, yolcu kapasiteleri, donanım ve dizaynı yanında diğer teknik özelliklere göre farklılık göstermektedir. Motor yatla dilenen hızda yapılan yolculuklar, yelkenlilerle müthiş bir rüzgâr keyfine dönüşür. Ahşap guletler ve modern katamaranlar ise Mavi Yolculuk turlarının vazgeçilmez tekne modellerindendir.

Mavi Yolculuk Tekneleri

Yat Kiralama

Katamaranla mavi sularda yol almanın, gizemli koyları keşfetmenin tadı bir başkadır. Kiralık Katamaran teknik tabiri ile birbirine paralel bağlanmış iki adet tekneden oluşmaktadır. Modern görünüşü ve farklı tasarımı ile denizlerde göze çarpan katamaranlar geniş alanları ve güverteleri ile yolcularına özgürce hareket etme ve dinlenme fırsatını verirler. Kabinlerin konforu, uygun kullanım alanları, şık dekorasyonları ve ince detaylara verilen önem katamaranları vazgeçilmez kılan özelliklerindendir.

Katamaranlarda seyir esnasında mutlaka bulunması gereken güvenlik elemanları ve acil durum setleri standart olarak yer alır. Bunun yanında katamaranın özelliğine göre LCD, DVD, CD Player ve internet bağlantısı gibi donanımlar bulunabilir. Yine katamaranlarda mavi tur keyfini deneyimli personelimizle sorunsuz bir şekilde yaşayabilirsiniz.

GULET HAKKINDA

Muhteşem kıyılara yol almak, sakin koylarda konaklamak ve engin bir deniz keyfi için farklı Mavi Yolculuk programları hazırlanmıştır ve modern katamaranlarımız bu güzel yolculuk için sizleri ve ailenizi beklemektedir.

katamaran
katamaran

Sonraki gönderi

Motor Yat

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak