Ölüdeniz Mavi Tur

oludeniz Mavi Tur Yolculuk
Ana Sayfa » Ölüdeniz Mavi Tur

Ölüdeniz Mavi Tur

Ölüdeniz Mavi Tur Fethiye’nin en güzel bölgelerinden biri olan Ölüdeniz, yaz aylarında yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlayan oldukça hareketli bir tatil beldesidir. Ölüdeniz, 2006’da ‘Dünyanın en güzel kumsalı’ unvanını alan muhteşem plajı, yeşil mavi denizi ve adını aldığı dingin lagünü ile mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

MAVI YOLCULUK

Ölüdeniz, çevresindeki birçok doğal koy ve önemli gezi noktaları ile mavi tur teknelerinin tercih ettiği rotalar arasındadır. Ölüdeniz mavi turunun durakları arasında Kelebekler Vadisi, Gemile Koyu, St. Nicholas Adası, Kıdrak Koyu ve Kabak yer alır.

GULET HAKKINDA

Kıdrak Koyu Ölüdeniz’in hemen ilerisinde bulunan, harika denizi ve sakinliği ile dikkat çeken bir koydur. Mavi tur tekneleri yüzmek ve dinlenmek için bu bölgede mola vermektedir.
Kiralık mavi tur teknesi Kelebekler Vadisi’nin bulunduğu koya demirler. Burada muhteşem bir görsellik tatilcileri bekler. 350mt’lik sarp yamacı, ortasından akan şelalesi ve onlarca kelebek çeşidi ile Kelebekler Vadisi mavi turların gözde uğrak yerlerindendir.

Kabin Kiralama

1. derece Sit ilan edilen Kabak, doğal güzellikleri ve el değmemiş dokusu ile tatilcileri karşılar. Kara yolu ile ulaşımın zorluğu nedeniyle mavi turların tercih ettiği bu yemyeşil bölge, mavi deniz ile iç içe geçmiştir.
Ölüdeniz mavi tur duraklarından bir diğeri Gemile Koyu ve karşısındaki St. Nicholas Adası’dır. Harika bir manzaraya sahip Gemile Vadisi, özellikle bahar aylarında rengârenk atmosferi ile gezenleri karşılar. Doğal güzelliği yanında tarihi geçmişi de olan St. Nicholas Adası kilise kalıntıları ile dikkat çeker.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Ölüdeniz Mavi turu tüm bu muhteşem duraklarıyla kiralık tekne tatil yapmak isteyen misafirler için mükemmel bir seçenektir.

oludeniz Mavi Tur Yolculuk
oludeniz Mavi Tur Yolculuk

Kiralık Tekneler

KİRALIK GULET TEKNELER
KİRALIK MOTORYATLAR
KİRALIK TRAWLERLAR
KİRALIK YELKENLİLER

Prev Post

12 Adalar Mavi Tur

Sonraki gönderi

Mavi Yolculuk Bodrum

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak