Ölüdeniz Mavi Tur

oludeniz Mavi Tur Yolculuk

Ölüdeniz Mavi Tur

Ölüdeniz Mavi Tur Fethiye’nin en güzel bölgelerinden biri olan Ölüdeniz, yaz aylarında yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlayan oldukça hareketli bir tatil beldesidir. Ölüdeniz, 2006’da ‘Dünyanın en güzel kumsalı’ unvanını alan muhteşem plajı, yeşil mavi denizi ve adını aldığı dingin lagünü ile mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

MAVI YOLCULUK

Ölüdeniz, çevresindeki birçok doğal koy ve önemli gezi noktaları ile mavi tur teknelerinin tercih ettiği rotalar arasındadır. Ölüdeniz mavi turunun durakları arasında Kelebekler Vadisi, Gemile Koyu, St. Nicholas Adası, Kıdrak Koyu ve Kabak yer alır.

GULET HAKKINDA

Kıdrak Koyu Ölüdeniz’in hemen ilerisinde bulunan, harika denizi ve sakinliği ile dikkat çeken bir koydur. Mavi tur tekneleri yüzmek ve dinlenmek için bu bölgede mola vermektedir.
Kiralık mavi tur teknesi Kelebekler Vadisi’nin bulunduğu koya demirler. Burada muhteşem bir görsellik tatilcileri bekler. 350mt’lik sarp yamacı, ortasından akan şelalesi ve onlarca kelebek çeşidi ile Kelebekler Vadisi mavi turların gözde uğrak yerlerindendir.

Kabin Kiralama

1. derece Sit ilan edilen Kabak, doğal güzellikleri ve el değmemiş dokusu ile tatilcileri karşılar. Kara yolu ile ulaşımın zorluğu nedeniyle mavi turların tercih ettiği bu yemyeşil bölge, mavi deniz ile iç içe geçmiştir.
Ölüdeniz mavi tur duraklarından bir diğeri Gemile Koyu ve karşısındaki St. Nicholas Adası’dır. Harika bir manzaraya sahip Gemile Vadisi, özellikle bahar aylarında rengârenk atmosferi ile gezenleri karşılar. Doğal güzelliği yanında tarihi geçmişi de olan St. Nicholas Adası kilise kalıntıları ile dikkat çeker.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Ölüdeniz Mavi turu tüm bu muhteşem duraklarıyla kiralık tekne tatil yapmak isteyen misafirler için mükemmel bir seçenektir.

oludeniz Mavi Tur Yolculuk
oludeniz Mavi Tur Yolculuk

Kiralık Tekneler

Ölüdeniz Fethiye ilçesine bağlı olan ve dünyaca ünlü bir turistik bölgedir. Platin Yatçılık gibi tekne kiralama şirketleri, Ölüdeniz mavi tur deneyimi için hizmet sunmaktadır. İşte Ölüdeniz mavi turu ve Platin Yatçılık hakkında bazı detaylar:

Rota: Ölüdeniz mavi tur rotası genellikle Fethiye Körfezi, Göcek Koyları ve 12 Adalar bölgesini kapsar. Bu rotada, muhteşem koyları, turkuaz renkteki denizi, doğal güzellikleri ve tarihi mekanları keşfedebilirsiniz. Ölüdeniz’in ünlü Lagünü de rotada yer alabilir.

Tekne Seçenekleri: Platin Yatçılık gibi şirketler, Ölüdeniz mavi turu için çeşitli tekne seçenekleri sunmaktadır. Guletler, katamaranlar, motor yatlar ve yelkenli tekneler gibi farklı tiplerde tekne seçenekleri mevcuttur. Tekneler genellikle konforlu kabinlere, banyo/wc’ye, salon ve güneşlenme terasına sahiptir. Mürettebatsız (bareboat) veya mürettebatlı olarak kiralamak istediğinizi belirleyebilirsiniz.

 

Yemek ve İçecekler: Platin Yatçılık gibi şirketler, Ölüdeniz mavi turu sırasında yemek hizmeti sunabilir. Profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan lezzetli Türk mutfağından yemekler sunulabilir. Ayrıca, teknede bar hizmeti de mevcut olabilir.

Aktiviteler: Ölüdeniz mavi turu sırasında birçok aktivite yapabilirsiniz. Şnorkelle dalış yapabilir, güzel koylarda yüzme molası verebilir, su sporları deneyimleyebilir ve plajlarda güneşlenebilirsiniz. Ayrıca, karaya çıkarak Ölüdeniz’in etkileyici manzarasını görmek, Kelebekler Vadisi’ni ziyaret etmek veya tarihi kalıntıları keşfetmek gibi seçenekler de mevcuttur.

Platin Yatçılık gibi tekne kiralama şirketleri, deneyimli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Ölüdeniz mavi turu için güvenilir bir seçenektir. Rotalar, tekneler ve tur detayları hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için Platin Yatçılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Lüks Gulet Tekne Kiralama

Lüks Gulet Tekne Kiralama

Lüks Gulet Tekne KiralamaLüks Gulet Tekne Kiralama kiralayarak muhteşem bir mavi tatil macerası...
okumaya devam et
kiralik trawler fiyatlari

Kiralık Trawler Fiyatları

Kiralık Trawler Fiyatları Kiralık Trawler Fiyatları Baştan çıkarıcı turkuaz suları,...
okumaya devam et
mavi yolculuk cok mu pahalı

Mavi Yolculuk Çok Mu Pahalı ?

Mavi Yolculuk Çok Mu Pahalı?     Mavi Yolculuk Çok Mu Pahalı? Mavi Yolculuk Fiyat - mavi...
okumaya devam et
Gulet

Gulet

Gulet  Türkiye deniz turizmi açısından oldukça şanslı bir ülkedir. Özellikle Ege ve...
okumaya devam et

Sonraki gönderi

Mavi Yolculuk Bodrum

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak