Yelkenli Kiralama (Bareboat)

Yelkenli Kiralama
Ana Sayfa » Yelkenli Kiralama (Bareboat)

Yelkenli Kiralama (Bareboat)

Yelkenli Kiralama Ege ve Akdeniz kıyıları deniz turizmi ve yelkenli kiralama alanında birbirinden farklı ve güzel alternatifler sunmaktadır. İster denizde demir atsın, isterse bir liman ya da marinada konaklasın, yelkenli ile yolculuk muhteşem koyları, körfez ve adaları ve küçük sahil kasabalarını farklı bir gözle görmeyi sağlamaktadır. Özellikle karayolu ile girilmesi mümkün olmayan doğal alanlar ve el değmemiş tabiat, yelkenli ile yolculuk sırasında tatilcilere müthiş bir keyif vermektedir.

Yelkenli Kiralama (Bareboat) Türkiye sahilleri kadar Yunan Adaları da yelkenli kiralamada gezilecek Mavi Yolculuk rotalarındandır. Bu farklı kültürü tanımak, lacivert suları ve özel mimari dokusunu incelemek, tarihi güzellikleri ve doğal alanlarını denizden keşfetmek Yelkenli Kiralama ayrıcalıklarındandır.

Tekne Kiralama
Yat Kiralama
Gulet Kiralama
Trawler Kiralama

Kiralık yelkenliler gerek iç gerek dış dizaynı ve konforu ile tatilciler müthiş bir keyif ve rahatlık sunmaktadır. Master kabinleri, tekli ya da suit odaları, salonu ve güvertesi ile mavi yolculuk yelkenlileri denizde keyifli vakit geçirmeye uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Yine yelkenlide bulunan LCD, DVD, internet olanakları, çeşitli oyunlar ve su sporları ekipmanları mavi turun tadını çıkartmak için kiralık yelkenlilerde hazır bulunmaktadır.

Tecrübeli kaptan ve ekibi mavi yolculuk sırasında her an tatilcilerin yanındadır ve onlara rehberlik etmektedir. Kiralık yelkenliler farklı özellikleri ile birbirlerinden ayrılmaktadır. Bu nedenle kiralama yapmak isteyen kişilerin ihtiyaçları, zevkleri ve kişi sayısına göre, uygun yelkenli arzu edilen gün sayısı kadar kiralanmaktadır.

Muhteşem bir deniz tatili için yelkenli kiralamak aileler, gruplar ve çiftler için mükemmel bir seçenektir.

Yelkenli Kiralama
Yelkenli Kiralama

Mesaj Gönderin

  KİRALIK GULET TEKNELER
  KİRALIK GULET TEKNELER
  KİRALIK MOTORYATLAR
  KİRALIK MOTORYATLAR
  KİRALIK TRAWLERLAR
  KİRALIK TRAWLERLAR
  KİRALIK YELKENLİLER
  KİRALIK YELKENLİLER

  Sonraki gönderi

  Gulet

  Karşılaştırma Listesi

  Karşılaştırmak