Kiralık Yat Tatili

Ana Sayfa » Yat Tatili » Kiralık Yat Tatili

Kiralık Yat Tatili

Kiralık Yat Tatili
Kiralık Yat Tatili

Kiralık Yat Tatili Pandemi birçok alışkanlığımızı olduğu gibi tüketim alışkanlıklarımızı da değiştirmiştir. Artık gündelik faaliyetlerimizi gerçekleştirirken, tatil planı yaparken daha izole olmasına ve kalabalıklara girmemeye özen gösterir hale geldik. Bu durumun daha ne kadar süreceği ise belli ne yazık hale belirgin değil. Kesin olan bir şey varsa o da bir süre daha sosyal mesafeye dikkat edeceğimizdir.

Değişen tatil anlayışlarımızda bizlere en iyi seçeneği ise kiralık yat tatili sunmaktadır. Kiralık yat tatilleri hem görece daha izole olmasından hem de sunduğu konfor açısından birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Siz de güneşten ve denizden vazgeçemiyor ancak kalabalık bir tatili de göze alamıyorsanız yat tatilini denemelisiniz. Fikir almak ve aklınızdaki sorulara yanıt bulmak için https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göcek Yat Kiralama
Bodrum Yat Kiralama
Marmaris Yat Kiralama

Türkiye’de Mavi Yolculuk

Türkiye üç tarafı denizlerle kaplı olması açısından oldukça avantajlı bir ülkedir. Bu coğrafi özelliği Türkiye’deki turizmin gelişmesine yardım etmektedir. Keyifli iklim koşulları ve özgün Ege, Akdeniz koylarıyla gerek yerli gerek yabancı turistlerin göz bebeğidir. Birçok yat limanı işletmesine ve marinaya ev sahipliği yapan Türkiye’de mavi yolculuk oldukça tercih edilen bir tatil şeklidir.

Turizmin gelişmesi mavi yolculuk yapmak isteyen insan sayısının artmasına neden olmuş ve insanların birinci tercihleri olmaya başlamıştır. Önceden daha çok spor ve eğlence amacıyla tercih edilen yat kiralama artık dingin ve huzur dolu bir tatil için tercih edilmeye başlamıştır. Siz de sevdiklerinizle olacağınız ve denizin, harika doğanın içinde dinleneceğiniz bir tatil için https://www.platinyatcilik.com/tekne-yat-gulet-motoryat-sailing-katamaran-arama/ sayfamızdan seçim yapabilirsiniz. Kiraladığımız tüm tekne, gulet, motor yat ve yelkenlilerimiz konforunuza uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

Yat Tatilinde Yeme İçme

Yat tatilinde yeme içme tamamen sizin zevkinize göre organize edilmektedir. Yatta olduğunuz süre boyunca yeme içme ihtiyaçlarınız şu şekilde giderilir:

 • Yat tatilinizin süresine ve güzergahınıza göre kumanya alınır.
 • Alınan taze yiyecekler bozulmayacak ve tazeliğini koruyacak şekillerde saklanır.
 • Eksilen veya azalan malzemeler demir atılan limanlarda giderilir.
 • Profesyonel aşçılarımız gün içinde ne yemek istediğinize bağlı olarak sizler için hazırlık yapar.
Kiralık Yat Tatili
Kiralık Yat Tatili

Yat Tatilinin Avantajları

Tatiller gündelik hayatlarımızın stresinden uzaklaşmak ve biraz olsun nefes alabilmek için kaçırılmayacak fırsatlardır. Bunun için tatillerimizi iyi organize etmek ve olabildiğince verimli geçirmek çok önemlidir. Bu noktada yat tatilleri kişilere inanılmaz fırsatlar sunmaktadır. Yat tatilinin sunduğu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Günlük hayatınızın stresinden tamamen uzaklaşma imkanı sunar.
 • Denizin rahatlatıcı etkisi ve dinginliği dinlenmenize ve kafanızı dinlemenize yardımcı olur.
 • Bol bol yüzme imkanınız olacağından egzersiz yapmış olursunuz.
 • Bol oksijen ve temiz hava soluma şansınız olur.
 • D vitamini stoklarsınız.
 • Zevkinize göre çeşitli aktivitelerle eğlenebilirsiniz.
 • Demir attığınız koylarda gezme ve yeni yerler keşfetme şansını elde edersiniz.
 • Seçtiğiniz menü sayesinde daha sağlıklı beslenme imkanı bulursunuz.

Yat Kiralama

Bünyemizde bulunan tüm yat, motoryat, gulet ve yelkenlilerimiz sağlığınız düşünülerek düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Her bütçeye ve her zevke hitap eden seçeneklerimizle yıllardır sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Platin Yatçılık olarak sunduğumuz hizmetleri şu şekilde özetlemek mümkündür:

 • Tatil planlarınızda fikir alışverişi,
 • Farklı rota seçenekleri,
 • Bütçe dostu fiyatlar,
 • Erken rezervasyon fırsatı,
 • Profesyonel mürettebat,
 • Yatlarınızda temizlik ve yeme içme hizmeti,
 • Teknolojik aletlerin olduğu yat seçenekleri.

Bu ve daha fazla hizmeti siz müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız. Siz de güvenli ve konforlu bir tatil deneyimi için Platin Yatçılık’ı tercih edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için https://www.platinyatcilik.com/mavi-yolculuk-telefon/ sayfamızdaki iletişim yollarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Guletler.jpg
KİRALIK GULET TEKNELER

This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Motoryatlar.jpg
KİRALIK MOTORYATLAR
This image has an empty alt attribute; its file name is Kiralık-Trawler.jpg
KİRALIK TRAWLERLAR

KİRALIK YELKENLİLER
KİRALIK YELKENLİLER

Karşılaştırma Listesi

Karşılaştırmak