Köyceğiz Mavi Tur

Koycegiz Mavi Tur

Köyceğiz Mavi Tur

Koyceğiz Mavi Tur

Köyceğiz Mavi Tur Akdeniz ve Ege Bölgelerinin birleştiği noktada yer alan Köyceğiz sahil kıyıları, muhteşem gölü ve denizi göle bağlayan uzun dalyanı ile meşhurdur. Mavi Tur seyir güzergâhlarının vazgeçilmez bölgelerinden olan Köyceğiz ve çevresi lacivert suları ve yemyeşil körfezleri ile deniz tutkunlarına unutulmaz bir tatil yaşatır.

 

Köyceğiz, Karya Uygarlığına dayanan tarihi ile bugün hala geçmişin izlerini turistlere yansıtır. Bu uygarlıktan kalma Kaunos Harabeleri, bölgenin en önemli antik varlıklarındandır. Zamanında önemli bir liman kenti olan Kaunos, alüvyonların etkisiyle güzümüzde bu özelliğini yitirmiştir. Ancak geride kalan eserleri hala tüm Dünya’nın beğeniyle izlediği kalıntılardandır. Denizden de ulaşılabilen bu tarihi mekânların yanı sıra Köyceğiz Mavi Turları, Sultaniye Kaplıcaları, şelale ve Köyceğiz Gölü’nü gezme fırsatı sağlamaktadır. Yine karadan ve denizden ulaşılabilen Ekincik Koyu doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı yat ve teknelere ev sahipliği yapmaktadır. Ölemez Dağı’na tırmanmak ya da Yuvarlak Çay’da dere kenarında keyifli yemek yeme şansını Köyceğiz Mavi Turlarında yaşayabilirsiniz.
Aileler, çiftler, arkadaş ve akraba gruplarına yönelik ve her tür bütçeye uygun olarak kiralanan Mavi Tur tekneleri mükemmel bir tatil geçirmek için her türlü konforu sunmaktadır. Otel rahatlığında olan tekne ve yatlar, dilenen sayıda kabine sahiptir. Güvenilir kaptanı ve görevli personeli Mavi Tur sakinlerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için eğitimlidir. Teknik donanımları ve özellikleri ile Mavi Tur tekneleri günümüz teknolojileri ile denizlerde keyifle yol almaktadır.

 

Koycegiz Mavi Tur
Koycegiz Mavi Tur